Як буковинцям звернутися до Секретаріату Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин
опубліковано 11 січня 2024 року о 12:00

Відповідно до нормативно-правових актів України головним органом у системі центральних органів виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері дотримання норм міжнародного гуманітарного права на всій території України (у частині повноважень з координації розшуку осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, та вирішення інших пов’язаних з цим питань відповідно до Закону України «Про правовий статус осіб, зниклих безвісти за особливих обставин» є Міністерство внутрішніх справ України.

У межах реалізації державної політики у сфері дотримання норм міжнародного гуманітарного права на всій території України наказом Міністерства внутрішніх справ України від 25 серпня 2023 року № 709 утворено Управління з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин (Секретаріат Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин).

На цей час в Управлінні з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин (Секретаріаті Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин) МВС України працюють регіональні представники (координатори) в західному регіоні, а саме: Рівненській, Волинській та Львівській областях. За необхідності, громадяни та мешканці Чернівецької області можуть звертатися до зазначених представників. Надалі планується відкриття регіонального представництва Управління (Секретаріату Уповноваженого) також в Чернівецькій області.

Електронні адреси, за якими Ви можете звертатися:

bezvisty.info@mvs.gov.ua (загальна електронна адреса);

anketa.bezvisty@mvs.gov.ua (для заповнення анкет).

Звернення громадян на телефон «Гарячої лінії» Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин приймаються з понеділка по суботу з 09:00 до 18:00 за номером 0 800 103 333.

На звернення довідково-консультативного характеру оператори «гарячої лінії», у межах компетенції усно надають необхідні роз’яснення або довідкову інформацію.

Крім того, ще працює офіційний Telegram-канал Управління (Секретаріату Уповноваженого) МВС України: https://t.me/s/ZNYKLI_BEZVISTI_MVS

З детальною інформацією щодо аспектів діяльності Управління (Секретаріату Уповноваженого) МВС України можна ознайомитися тут: http://surl.li/pdpqs

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux