Робоча група з оцінювання корупційних ризиків

Обласна державна адміністрація (обласна військова адміністрація) утворює робочу групу з оцінювання корупційних ризиків.


До складу робочої групи можуть бути включені представники зовнішніх заінтересованих сторін (у разі надходження відповідних пропозицій), якщо вони володіють знаннями про середовище обласної державної адміністрації (обласної військової адміністрації) та/або мають досвід роботи у сфері діяльності організації та/або у сфері запобігання та/або протидії корупції.

Зокрема, до кандидатів для включення до складу робочої групи належать:

представники інститутів громадянського суспільства, які здійснюють громадський контроль за діяльністю обласної державної адміністрації (обласної військової адміністрації);

експерти, які володіють спеціальними знаннями у сфері діяльності обласної державної адміністрації (обласної військової адміністрації) та/або у сфері запобігання та/або протидії корупції;

представники юридичних осіб, які взаємодіють з обласною державною адміністрацією (обласною військовою адміністрацією) або є споживачами адміністративних послуг, які надаються обласною державною адміністрацією (обласною військовою адміністрацією). 

До складу робочої групи не включають зовнішніх заінтересованих сторін та їхніх представників у разі наявності відомостей про них у Єдиному державному реєстрі осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення.

Робоча група утворюється з метою проведення оцінювання корупційних ризиків в діяльності обласної державної адміністрації (обласної військової адміністрації), розроблення заходів впливу на корупційні ризики, які в подальшому будуть включені в проєкт антикорупційної програми обласної державної адміністрації (обласної військової адміністрації) на 2023-2025 роки.

Для включення до складу робочої групи кандидати надсилають до 20 грудня 2022 року на електронну адресу сектору з питань запобігання та виявлення корупції апарату обласної державної адміністрації (обласної військової адміністрації) (korup@bucoda.gov.ua) мотиваційного листа.

У листі необхідно підтвердити свій стаж антикорупційної роботи, якщо є, та додати посилання на результати вашої діяльності. Це можуть бути дослідження на антикорупційну тематику, проведені за вашої участі, або на інші здобутки у сфері запобігання і протидії корупції. Також необхідно вказати прізвище, ім’я, по батькові кандидата та номер контактного телефону.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux