Під час засідання за головування заступника начальника Чернівецької ОВА Олександра Янкова, обговорили важливі питання життєдіяльності області та попередження надзвичайних ситуацій.
Зокрема, йшлося про стан матеріального резерву для запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, та загрозу виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру регіонального рівня на дорозі державного значення М-19 Доманове ( на м.Брест) – Ковель – Чернівці – Тереблече ( на м. Бухарест) та забезпечення пожежної безпеки при збиранні врожаю та заготівлі грубих кормів.
Учасники засідання обговорили першочергові виклики та визначили пріоритетні завдання у вирішенні проблемних питань.