Спортсменки успішно виступили на Чемпіонаті Європи U 23 з вільної боротьби, який проходив з 20 по 26 травня 2024 року в м. Баку (Азербайджанська Республіка).
Подяки Голови обласної державної адміністрації за високі спортивні досягнення та вагомий особистий внесок у зміцнення міжнародного спортивного авторитету України Марії та Соломії Винник, а також тренеру Сергію Одинаку вручила перша заступниця начальника Чернівецької ОВА Альона Атаманюк.
«Щира вдячність за те, що прославляєте нашу область і державу на міжнародній спортивній арені. Це важливий вклад у Перемогу нашої держави, нагадування усьому світові про мужність, незламність нескореність українців», - зазначила, вітаючи спортсменок, Альона Атаманюк.