Модульний реабілітаційний будинок для ветеранів та людей з інвалідністю, які потребують амбулаторної реабілітаційної допомоги, відкрили у Кіцмані
опубліковано 15 травня 2025 року о 19:00

Модульний реабілітаційний будинок для ветеранів та людей з інвалідністю, які потребують амбулаторної реабілітаційної допомоги, відкрили у Кіцмані.

У Кіцманській багатопрофільній лікарні інтенсивного лікування завдяки співпраці з Благодійною організацією «Благодійний фонд МУВ ЮКРЕЙН», засновниками якої є американці українського походження Джон Шморгун та Патриція Шморгун – Гаврилишин,  встановили модульний реабілітаційний будинок.  Участь у його  відкритті  взяв перший заступник начальника Чернівецької ОВА Олександр Янков, представники благодійної організації, місцевої влади,  працівники закладу. 

У модульному реабілітаційному будинку створили комфортні умови для перебування відвідувачів. Придбали й відповідне обладнання:  кабіну для реабілітації з підвісної терапії, медичну бігову доріжку, горизонтальний велотренажер, апарат для пасивної реабілітації, фітнес станцію  та інше реабілітаційне устаткування.

 У Кіцманській лікарні сформована потужна мультидисциплінарна команда фахівців, які мають досвід роботи з пацієнтами різного віку та різного ступеня важкості: лікарі ФРМ, фізичні терапевти, ерготерапевти, логопеди, психологи, асистенти фізичних терапевтів та ерготерапевтів. Успішно працює відділення стаціонарної реабілітації, яке розраховане на 20 ліжок. Відкриття модульного будинку – ще один крок з наближення реабілітаційних послуг для громадян. 

«Розвиток реабілітаційних послуг – один з пріоритетів галузі охорони здоров’я області. Спільно з міжнародними партнерами працюємо над тим, щоби закладів, які надають такі послуги було якомога більше. Наразі основна стратегія розвитку реабілітаційної допомоги – її розвиток у надкластерних і кластерних закладах охорони здоров’я. За програмою медичних гарантій в 2025 році уклали з Національною службою здоров’я України уклали 20 закладів усіх видів власності щодо надання реабілітаційної допомоги для дорослих та дітей, з них 11  надають послуги у стаціонарних мовах. Вдячні партнерам за співпрацю та підтримку галузі», - зазначив перший заступник начальника Чернівецької ОВА Олександр Янков.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux