Представники Департаменту регіонального розвитку Чернівецької ОВА спільно з фахівцями Чернівецького обласного центру зайнятості здійснили виїзні зустрічі з військовослужбовцями, членами їх родин, а також вдовами захисників Вижницького, Дністровського та Чернівецького районів області.
Зустрічі проводились на базі центрів зайнятості Вижниці, Хотина та Чернівців. Всього учасниками стали близько 100 людей.
Під час заходу організатори презентували інформацію щодо державних, міжнародних та регіональних програм підтримки військовослужбовців, членів їх родин, вдів захисників, а також ознайомили присутніх із доступними для них програмами перекваліфікації.
Зазначимо, що на Буковині державні гранти отримали вже 20 ветеранів.
Подібні зустрічі будуть проводитись ще. Організатори намагаються зробити все можливе для того, щоб підтримати вразливі категорії населення і тим самим сприяти розвитку економіки краю.
Крім того, професійне навчання та перепідготовка ветеранів сприяє успішному поверненню їх до мирного життя в суспільстві. Зауважимо, що ефективна ветеранська політика повинна поширюватися не тільки на самих ветеранів, але й на їхні сім’ї, які є повноправними учасниками та отримувачами пільг. Зокрема, мова йде і про інтеграцію вдів захисників у економіку та забезпечення їхньої повноцінної участі у житті суспільства, шляхом створення програм підтримки їх економічної самостійності через професійну підготовку, доступ до кредитів та підтримку підприємництва.