Відбулася нарада з головами територіальних громад Чернівецького району та керівництва ТОВ БМБУД щодо питання експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення у зимовий період. Її очолив начальник Управління інфраструктури, капітального будівництва та експлуатації доріг Чернівецької ОВА Іван Микитюк.
Зокрема, присутні обговорили умови сталого проходження осінньо-зимового періоду у сфері дорожнього господарства. Голови громад мали змогу особисто поспілкуватися з підрядником та почути відповіді на свої запитання.
Крім того, учасники узгодили механізм подальшої роботи щодо обслуговування доріг в краї.
Нещодавно таку ж нараду провели у приміщенні Вижницької РДА спільно з головами територіальних громад району.