В Чернівецькій ОВА відбувся науковий воркшоп «Цифрова ера досліджень: виклики, можливості, перспективи», організований Радою молодих вчених при Чернівецькій обласній державній адміністрації
опубліковано 14 березня 2025 року о 14:00

В Чернівецькій ОВА відбувся науковий воркшоп «Цифрова ера досліджень: виклики, можливості, перспективи», організований Радою молодих вчених при Чернівецькій обласній державній адміністрації. До заходу долучилися представники Департаменту освіти і науки Чернівецької ОВА та науковці закладів вищої освіти області.

Воркшоп став важливою платформою для обговорення використання Штучного Інтелекту (ШІ) в різних сферах, від медицини до управління ресурсами. Зокрема, науковці поділилися своїми напрацюваннями та ідеями щодо застосування АІ:

Тарас Гуцул, доцент кафедри геоматики, землеустрою та агроменеджменту Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, презентував тему «Нейронні мережі для планування та використання земель».

Ігор Сем’янів, доцент кафедри фтизіатрії та пульмонології Буковинського державного медичного університету, розповів як математичне моделювання допомагає прогнозувати поширення туберкульозу на тлі цукрового діабету.

Сергій Говорнян, асистент кафедри онкології та радіології Буковинського державного медичного університету, поділився досвідом використання ШІ в скринінгу та діагностиці онкологічних захворювань.

Василь Баранець, аспірант ОНП «Політологія» Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, розповів про практичні методи застосування штучного інтелекту в менеджменті.

Учасники воркшопу мали можливість обговорити з експертами перспективи розвитку Штучного Інтелекту, обмінятися ідеями щодо його впливу на майбутнє медицини, екології, управління ресурсами та бізнесу.



Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux