опубліковано 30 січня 2024 року о 16:00

У Києві відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків U18.

Чернівецькі спортсмени гідно представили Буковину на легкоатлетичних змаганнях.

Зокрема, Тарас Гешко виборов 1 місце з результатом 4.10,07 на дистанції 1500 м та другу золоту медаль здобув з особистим рекордом 8.54.79 на дистанції 3000 м.

Олександр Гешко теж встановив особистий рекорд та посів 5 місце змагань з результатом 9.43,94 на дистанції 3000 м.

Обоє спортсменів - вихованці заслуженого майстра спорту України з легкої атлетики Івана Гешка, тренера Кіцманської ДЮКСШ.

Також чудовий результат показав Михайло Джелеп, вихованець "КЗ ДЮСШ м. Чернівці": на дистанції 60 м - 7:33, дистанції 200 м - 23:94. Тренери - Михайло Арсенюк, Людмила Ібрагімова, Севіль Чубатенко.

Щиро вітаємо з чудовими результатами і бажаємо подальших успіхів!