У межах Національного тижня безбар’єрності в Чернівцях презентували артпроєкт «Безбар’єрність — це коли можеш за словами бачити людину». Його представив амбасадор безбар’єрності у межах всеукраїнської кампанії соціальних змін «Безбар’єрність — це коли можеш» Сергій Щербань.
Першою локацією, де відкрилася виставка, став Чернівецький центр розвитку підприємництва. Під час презентації жителі громади мали можливість ознайомитися з експозицією та обговорити важливість безбар’єрної комунікації, заснованої на повазі, гідності та уважному ставленні до кожної людини.
Виставка об’єднала серію ілюстрацій українських митців і мисткинь, які через мистецтво привертають увагу до значення коректної та чутливої комунікації. Автори робіт акцентують на тому, що за кожним визначенням чи формулюванням насамперед стоїть людина, а слова є одним із найважливіших проявів поваги та підтримки.
До створення ілюстрацій (https://bbu.org.ua/collections/ barriere-free-art-project/) долучилися такі українські митці та мисткині: Іван Кравець, Марія Фоя, Марта Кошулінська, Анна Птаха, Олег Грищенко, Катя Лісова, Анна Сарвіра, Світлана Гриб, Оксана Драчковська, Євгенія Полосіна, Сашко Даниленко, Марʼяна Микитюк, Ольга Дегтярьова.
Відвідати виставку можна до 15 червня у трьох локаціях:
Організатором заходу виступила ГО «Чернівецьке об'єднання “ЗАХИСТ”» у партнерстві з Чернівецьким центром розвитку підприємництва, Туристично-інформаційним центром Чернівців, МКУ «Резиденція молоді» та за підтримки Департаменту соціальної політики Чернівецької міської ради.
Проєкт є частиною всеукраїнської кампанії соціальних змін «Безбар’єрність — це коли можеш», яка реалізується в межах ініціативи Першої леді України Олени Зеленської «Без бар’єрів».


