Цьогоріч відзначаємо 160-річчя від дня народження Ольги Кобилянської.
Відбулось перше засідання організаційного комітету з підготовки та проведення 160-річчя від дня народження Ольги Кобилянської. Його мета - консолідувати зусилля у формуванні історичної свідомості українського народу, збереження національної пам’яті та відзначення 160-річчя від дня народження видатної письменниці Ольги Кобилянської на державному рівні.
У своєму привітанні заступниця голови обласної державної адміністрації Юлія Грицку-Андрієш подякувала присутнім та наголосила на основних аспектах життя та творчості письменниці, які є актуальними і в наш час.
У ході обговорення члени організаційного комітету представили плани заходів та власне бачення концепції їх проведення.
Усі деталі згодом!