Сторожинецька міська територіальна громада продемонструвала свою небайдужість та готовність підтримати наших захисників, виділивши у першому кварталі 2024 року понад 135 тис грн на потреби військових частин. Цей внесок, нехай і не найбільший за розміром, але надзвичайно важливий за своїм значенням.
Переважну частину цих коштів - 132,2 тис грн – направлено на закупівлю життєво необхідних запасних частин для військової техніки військової частини А7187, що допоможе підтримувати її в робочому стані та забезпечити безперебійне виконання бойових завдань. Крім того, для потреб цієї військової частини було закуплено комп'ютерну техніку, ноутбуки та папір для друку. Ця допомога дозволить покращити управління підрозділом та ефективність комунікації.
Щиро дякуємо керівництву та жителям Сторожинецької міської територіальної громади за їхню активну громадянську позицію та готовність допомагати нашим захисникам. Ваша підтримка дуже цінна та потрібна.
Разом, громада за громадою, ми зміцнюємо наш тил і даємо нашим воїнам відчуття того, що вся країна стоїть за їхніми спинами. Єдиними зусиллями ми обов'язково наблизимо нашу перемогу!