Середні й великі переробні підприємства можуть отримати грант до $500 тис. від USAID
опубліковано 24 січня 2024 року о 12:00

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» оголошує грантову програму для підтримки розвитку українських середніх та великих переробних підприємств, яка реалізується у партнерстві з Міністерством економіки України.

Загальний обсяг фінансування становитиме $10 млн. У рамках програми буде надано близько 30 грантів обсягом від $150 000 до $500 000. Прийом заявок триватиме до 8 березня 2024 року (включно).

«Сьогодні завданням Уряду України є не лише відновлення економіки, що постраждала внаслідок широкомасштабного вторгнення. Але й створення міцних підмурків для якісно нової моделі її розвитку. Мета – розбудова експортоорієнтованої економіки з високою доданою вартістю. Ключем для вирішення цього завдання є розвиток вітчизняного виробництва, зокрема переробки. Уряд максимально сприяє розвитку переробних підприємств. І ми надзвичайно вдячні нашим міжнародним партнерам, зокрема USAID, які розуміють наші наміри, поділяють погляди та допомагають Україні в розбудові ефективної конкурентоспроможної економіки», - зазначила Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економіки Юлія Свириденко.

Грантова програма підтримуватиме українські середні і великі переробні підприємства у діяльності, яка сприяє розширенню виробництва, створенню нових інноваційних продуктів та модернізації. Метою ініціативи є створення нових робочих місць в Україні та збільшення продажів товарів як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках.

“Сталий розвиток української економіки — важливий напрямок роботи USAID. Ми активно співпрацюємо з Урядом України, аби створити сприятливе середовище для розвитку бізнесу навіть у часи найбільших випробувань. Ці спільні зусилля допоможуть українським переробним підприємствам долати виклики війни, створити більше робочих місць та розвиватися як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках, підтримуючи економіку своєї країни”, — зазначив Джим Хоуп, директор Місії USAID в Україні.

Гранти будуть надані підприємствам у таких секторах: упаковка та пакувальні матеріали, харчова промисловість, машинобудування та металообробка, текстиль, продукти на відновлення та реконструкцію (будівельні матеріали, вікна, двері, металовироби, електротовари тощо).

"Українські підприємці — рушійна сила економіки. Щодня вони долають безліч викликів, продовжуючи свою діяльність у надскладних умовах. Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» створює можливості для українського бізнесу, аби він продовжував розвиватися, створювати продукцію з високою доданою вартістю та високооплачувані робочі місця, а також наповнював бюджет задля підтримки сталої економіки своєї країни”, — зазначила керівниця Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка» Олеся Залуська.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux