Руслан Запаранюк привітав та нагородив грамотами спортсменів Буковини
опубліковано 21 лютого 2023 року о 18:30

За значні досягнення у спорті. Начальник Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк привітав та нагородив грамотами спортсменів Буковини.

«У спорті завжди перемагають найсильніші, найзавзятіші та найпрацьовитіші. Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому, будьте лідерами та щоразу підкорюйте нові висоти», – сказав Руслан Запаранюк.

З 11 по 18 лютого 2023 року у Белграді (Сербія) пройшов чемпіонат світу зі змішаних єдиноборств (ММА), у якому взяла участь збірна України. Її представляли двоє буковинців, які здобули золоту та срібну медалі. Чемпіоном світу у ваговій категорії до 93 кг став Роман Кізюк, який у фінальному поєдинку переміг представника Уельсу Рона Крокера. Віцечемпіоном став Іван Курелару, який програв свій фінал бахрейнцу Курбану Ідрісову.

За значні досягнення у спорті, високу професійну майстерність та перемогу на чемпіонаті світу зі змішаних єдиноборств Руслан Запаранюк вручив грамоти: