Начальник Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк під час робочої поїздки до Дністровського району, відвідав одне із основних підприємств переробки плодово-ягідної продукції в області ТОВ «Інтерджус Буковина»
опубліковано 30 квітня 2025 року о 17:00

Начальник Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк: Учора, під час робочої поїздки до Дністровського району, відвідав одне із основних підприємств переробки плодово-ягідної продукції в області ТОВ «Інтерджус Буковина».

Воно розпочало роботу в 2020 році та займається виробництвом яблучного і малинового концентрату. Сировину здебільшого закуповують у місцевих виробників.

Наразі потужність виробництва 350 тонн на добу. Продукція сертифікована згідно з міжнародними стандартами та експортується у країни Європи та США. Також підприємство використовує теплову енергію, отриману із сушених вичавок, частина їх реалізується як корм для тварин.

Поспілкувалися з керівництвом підприємства про подальший розвиток. У 2025 році «Інтерджус Буковина» планує збільшити потужності до 1500 тонн на добу. Відтак збільшиться і кількість робочих місць — до 150.

На виробництві встановлять нове сучасне обладнання, частину устаткування релокують із підприємства з Дніпропетровської області.

«Інтерджус Буковина» є одним із великих платників податків, долучається до заходів, спрямованих на підтримку Збройних Сил України та соціальних проєктів в області.

Відповідальний бізнес – це розвиток економіки, нові робочі місця, інвестиції та можливість надавати більшу підтримку Силам оборони.

Вдячний усім, хто продовжує працювати, зміцнювати економіку держави і допомагати нашій армії.

Разом переможемо!

Слава Україні!

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux