На Буковині завершився Х-й ювілейний турнір з футболу пам’яті видатного українського футболіста Андрія Гусіна
опубліковано 21 серпня 2023 року о 17:20

20 серпня, в неділю, на стадіоні «Карпати» ім. Андрія Гусіна в Путилі завершився Х-й ювілейний турнір з футболу пам’яті видатного українського футболіста Андрія Гусіна.

Учасниками турніру стали вісім команд серед юнаків 2007/08 р.н., які представляли чотири області України - Чернівецьку, Львівську, Івано-Франківську та Київську.

Від Чернівецької області змагалися ДЮСШ «Буковина» і ДЮФК «Спарта» (Чернівці), ДЮФК «Черемош» (Вижниця) і ДЮСШ «Путила».

Вперше гостювали на турнірі ДЮСШ «Динамо» Київ і ДЮСШ «Карпати» Львів – дитячі школи футболу від топ-клубів України, за які колись виступав сам Андрій Гусін.

За підсумками змагань переможцями турніру цьогоріч стала команда ДЮСШ «Буковина» з Чернівців, яка у фіналі перемогла київське «Динамо» з рахунком 1:0. Відповідно, «динамівці» стали «срібними» призерами змагань, а третю сходинку посіли львівські «Карпати», що в матчі за III місце здолали чернівецьку «Спарту».

На церемонію урочистого закриття змагань і нагородження кращих гравців і команд завітали начальник Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк, віце-президент УАФ, голова Асоціації футболу Чернівецької області Василь Орлецький, перший заступник голови АФЧО Сергій Задорожняк, голова Асоціації футболу Вижницького району Степан Гакман, а також батьки Андрія Гусіна.

Відтак, найкращими гравцями турніру було визнано:

• Найкращий воротар – Назарій Баланюк (ДЮФК «Спарта» Чернівці).
  • Найкращий захисник – Максим Кіріяк (КЗ ДЮСШ «Буковина» Чернівці).
  • Найкращий півзахисник – Назарій Десятник (ДЮСШ «Карпати» Львів).
  • Найкращий бомбардир – Іван Андрейко (ДЮСШ «Динамо» Київ).
  • Найкращий гравець – Петро Грицюк (КЗ ДЮСШ «Буковина» Чернівці).

Нагадаємо, що цьогоріч турнір був благодійним і спрямованим на підтримку Збройних сил України: вступні внески від команд-учасників, а також донати від шанувальників футболу і партнерів турніру пішли на допомогу 93-го батальйону Чернівецької бригади територіальної оборони, яка виконує завдання на сході нашої країни в боротьбі з окупантами. Відтак вдалося зібрати 70 тис. грн.