На Буковині створять індустріальний парк «Фруктова індустрія» (відео)
опубліковано 02 травня 2025 року о 20:30

На Буковині створять індустріальний парк «Фруктова індустрія»

Він знаходитиметься на території села Коболчин Сокирянської міської територіальної громади Дністровського району Чернівецької області.

Рішення про його включення до Реєстру індустріальних (промислових) парків Уряд ухвалив на засіданні 2 травня 2025 року. Його площа становитиме 10,5043 га та забезпечить орієнтовно 540 робочих місць.

Ініціатором створення виступає товариство з обмеженою відповідальністю «Фруктова індустрія».

Відповідно до концепції Парку, загальний обсяг капіталовкладень у будівництво інфраструктури становитиме близько 973 млн гривень. Зокрема:кошти ТОВ «Інтерджус Буковина» — 538 млн грн;інвестиції ініціатора — 216 млн грн;кошти державного бюджету, кошти учасників Парку.

ТОВ «Інтерджус Буковина» розпочало роботу в 2020 році та займається виробництвом яблучного і малинового концентрату. Сировину здебільшого закуповують у місцевих виробників.

Наразі потужність виробництва 350 тонн на добу. Продукція сертифікована згідно з міжнародними стандартами та експортується у країни Європи та США.У 2025 році «Інтерджус Буковина» планує збільшити потужності до 1500 тонн на добу. Відтак збільшиться і кількість робочих місць — до 150.

На виробництві встановлять нове сучасне обладнання, частину устаткування релокують із підприємства з Дніпропетровської області.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux