На Буковині сьогодні, 8 січня, офіційно підтверджено 114 випадків зараження коронавірусом. Усього лабораторний центр зробив 666 ПЛР-досліджень та 387 експрес-тестів. Про це повідомив голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук.
Таким чином, загальна чисельність інфікованих в області від першого встановленого випадку складає 120 232 осіб.
Ще 34 буковинців здолали COVID-19. Цю недугу зуміли побороти вже 115 675 наших краян.