Кому на Буковині пропонують зарплату 15 тисяч гривень
опубліковано 19 травня 2021 року о 09:50

Сьогодні у службі зайнятості зареєстровано майже 700 вакансій, із них 30% – пропозиції роботи для фахівців з вищою освітою. Порівняно з минулим місяцем є незначне збільшення кількості вільних робочих місць. Середній розмір заробітної плати на всіх вакансіях складає 7396 гривень, на 70 місцях обіцяють платити від 10 до 20 тисяч гривень. Про це інформує обласний центр зайнятості. 

– Тривалий час у базі даних служби зайнятості перебуває вакансія торговельного агента із найвищою оплатою праці - 20 тис. грн. Шукають фахівця з продажу сантехніки на території України, серед обов’язкових вимог – наявність власного автомобіля та  готовність до відряджень. До роботодавця вже скерували 16 претендентів на роботу, проте йому жоден не підійшов. Фахівці служби зайнятості планують організувати ярмарок вакансій для пришвидшення укомплектування вакансії, – зазначає директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

Зарплату 15 тисяч гривень роботодавці пропонують на 5 вакансіях. Оператор верстатів з програмним керуванням на підприємстві, яке займається виготовленням меблів, має вміти виготовляти деталі за кресленнями, коригувати технологічний процес, здійснювати налагодження верстатів та контролювати якість, можлива робота в нічну зміну.

Аналітик консолідованої інформації потрібен, щоб формувати аналітичні звіти, здійснювати обробку великих масивів даних, готувати зведені таблиці та різноманітну вибірку з баз даних. 

Начальник цеху має працювати з персоналом до 100 осіб, здійснювати кадрову політику, навчання, контроль ефективності роботи, впроваджувати нову техніку та технології, розробляти та реалізовувати заходи щодо модернізації виробництва та підвищувати ефективність роботи підприємства.

Начальнику сектору належить організувати, координувати та контролювати  роботу торгових агентів, виконувати обов'язки супервайзера, контролювати дебіторську заборгованість, проводити коучинги та сторчеки. Серед вимог – досвід роботи від трьох років.

Виконавець робіт має проводити допоміжні зварювальні роботи важких металевих конструкцій при будівництві ангару вагою майже 73 тонни.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux