«Досвід забезпечення сталості надання послуги раннього втручання в громаді» - у Львові відбувся семінар

опубліковано 03 лютого 2025 року о 13:00

«Досвід забезпечення сталості надання послуги раннього втручання в громаді» - у Львові відбувся семінар.

Його мета - обговорення успішного досвіду впровадження цієї соцпослуги та нових можливостей її фінансування у 2025 році.

До заходу долучилися виконувачка обовʼязків директора Департаменту соціального захисту населення Чернівецької обласної військової адміністрації Ольга Андріїва та заступник директора Буковинського центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Особлива дитина» Михайло Микалюк.

Зазначимо, що Чернівецька область одна з десяти в Україні, яка братиме участь у пілотному проєкті щодо надання фінансової допомоги, а саме малих грантів для соціальних послуг сімʼям з дітьми та дітям та/або послуги раннього втручання. Реалізує цю ініціативу Мінсоцполітики разом з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ).

Також під час семінару пʼятьом фахівцям «Особливої дитини» вручили сертифікати про завершення тренінгового курсу за програмою «Технологія надання послуги раннього втручання», який тривав з січня по листопад 2024 року.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux