Діти загиблих Захисників України вирушили на оздоровчий відпочинок до табору «Артек-Прикарпаття» у Трускавці.
Поїздку для восьми дітей полеглих воїнів організувала Чернівецька обласна військова адміністрація за підтримки Благодійної платформи «Дітям наших Захисників», ініційованої авіакомпанією «Українські вертольоти».
Уподовж двох тижнів діти проведуть незабутні дні в таборі, розташованому серед мальовничої природи Прикарпаття. На них чекають активний відпочинок, цікаві заходи, нові знайомства та яскраві враження.
Безоплатні путівки для дітей надали в межах Благодійної платформи «Дітям наших Захисників».
Чернівецька ОВА дякує партнерам за підтримку родин загиблих Захисників України та можливість подарувати дітям час для відпочинку й позитивних емоцій.
Такі поїздки допомагають дітям змінити звичну обстановку, поспілкуватися з однолітками, отримати нові враження та провести час у безпечному середовищі.
