Буковинські спортсмени повернулись з медалями зі змагань з панкратіону та гремплінгу
опубліковано 25 квітня 2023 року о 15:30

З 20 по 23 квітня 2023 року у місті Бровари відбувся чемпіонат України з панкратіону та греплінгу серед кадетів та юніорів, та Кубок України серед дорослих, який зібрав близько 500 спортсменів з усіх областей України.

Чернівецькі спортсмени гідно себе проявили і стали переможцями чемпіонату України з панкратіону та греплінгу серед кадетів та юніорів, а також володарями Кубка України серед дорослих.

На Кубку України з панкратіону та греплінгу серед дорослих буковинці здобули такі місця:

- Володимир Димед - 3 місце (ФАБДПМ).

На Чемпіонаті України з панкратіону та греплінгу серед кадетів та юніорів наші спортсмени посіли такі місця:

- Софія Паращук - 3 місце (ФІПіМВ);

- Іван Михайлюк - 3 місце (ФФКіЗЛ).

Щиро вітаємо переможців! Також вітаємо Валентина Столярчука із отриманням посвідчення Майстра спорту України з панкратіону!

Усім бажаємо нових досягнень та перемог!