Буковинець став чемпіоном Європи з рукопашного бою
опубліковано 09 жовтня 2023 року о 12:15

У місті Оснабрюк (Німеччина) завершився чемпіонат Європи з рукопашного бою IBF OPEN European Championship 2023, в якому взяли участь команди з п'ятнадцяти країн.

Буковинський спортсмен Григоряк Микола став чемпіоном Європи з рукопашного бою (вагова категорія 90 кг). Микола - вихованець КДЮСШ м.Чернівці, тренується під керівництвом заслуженого тренера України Штефюка Івана.

Також в особистому заліку Жураківський Анатолій (вагова категорія 70 кг) та Кисилиця Олександр (вагова категорія 80 кг) здобули почесні перші місця (вихованці спортивного клубу "Сайгон").

За результатами змагань команда України визнана кращою. Загалом наші спортсмени вибороли 25 медалей: 11 - золотих, 9 - срібних та 5 - бронзових.

Вітаємо всіх переможців та призерів чемпіонату Європи!