Перша заступниця начальника Чернівецької ОВА Альона Атаманюк взяла участь у засіданні робочої групи з розробки Програми розвитку охорони здоров’я області.
Під час засідання присутні, зокрема, обговорили доцільність об’єднання лікарень у майбутньому, покращення матеріально-технічної бази та забезпечення належного рівня оплати медичних працівників. Також йшлося про подальшу роботу медичних закладів Чернівецької області, які не ввійшли в спроможну мережу.
«Розвиток медицини є одним із пріоритетних напрямків нашої роботи. Важливо забезпечити потреби краян, щоб кожен мав рівний доступ до медичних послуг, а медичні заклади могли працювати як у мережі, так і самостійно», - зазначила Альона Атаманюк.
Крім того, варто зазначити, що концепція Чернівецької ОВА передбачає збереження медичних закладів у громадах та доступність усіх медичних послуг.