25 червня - день митника України

опубліковано 25 червня 2025 року о 12:00

Начальник Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк: Сьогодні українські митники відзначають своє професійне свято.

Митники — це ті, хто стоїть на передовій економічної безпеки нашої держави, гарантують законність і порядок на кордоні.

У цей складний час для нашої держави багато з них взяли в руки зброю та захищають Україну на різних ділянках фронту. На жаль, є і ті, хто поліг за наше сьогодення і майбутнє наших дітей. Вічна їм слава і памʼять!

Інші щоденно докладають максимум задля забезпечення безперебійного функціонування митних органів, національної економіки та наповнення державного бюджету.

Стабільна робота митниці, без перебільшення, є визначальною для існування і розвитку держави.

У цей важливий день для співробітників Державної митної служби України зустрівся із буковинськими митниками. Привітав їх зі святом, висловив вдячність за професіоналізм, відданість справі і гідне служіння українському народові.

Дякую кожному і кожній, хто сумлінно і відповідально працює заради розвитку нашої держави та майбутньої перемоги, яку ми спільно неодмінно виборемо!

З Днем митника України!

Переможемо!

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux