Традиційно підсумовуємо тиждень, що минає.
- Безпекова складова – пріоритетний напрям у нашій роботі. За два місяці цього року, незважаючи на відсутність військового ПДФО, на підтримку ЗСУ з місцевих бюджетів Буковини спрямували 35 мільйонів гривень. З початку повномасштабного вторгнення з місцевих та обласного бюджетів на підтримку військових частин та сил оборони виділили майже 600 мільйонів гривень.
- Разом із волонтерами передали ще вісім генераторів різної потужності буковинським нацгвардійцям. Захисники використовуватимуть їх для забезпечення електроенергією обладнання, систем зв’язку та облаштування побуту.
- Буковинці продовжують будівництво фортифікаційних споруд на Сході, роблячи свій внесок у посилення оборони України. Також тривають роботи зі створення надійного інженерно-технічного захисту об’єктів критичної інфраструктури на теренах області.
- Спільно з керівницею служби з питань інформаційної та кібербезпеки Апарату РНБО України Наталією Ткачук обговорили посилення протидії ворожим інформаційним загрозам на Буковині. Залучаємо до цього і міжнародних партнерів.
- Тривають ремонтні роботи у закладах охорони здоров’я, зокрема реконструкція приміщень з добудовою відділення екстреної допомоги та біохімічної лабораторії в лікарні швидкої медичної допомоги, капітальний ремонт відділення патології новонароджених та пульмонологічного відділення в обласній дитячій клінічній лікарні та в обласному госпіталі ветеранів війни. Усі роботи – на контролі фахівців.
- Цього тижня відбулися обговорення проекту оновленої Стратегії розвитку Чернівецької області на період до 2027 року та засідання кластеру «Безбар’єрна Буковина». Спільно з громадами області, громадськими організаціями, міжнародними партнерами працюємо над тим, щоби наші міста і села були «безбар’єрними» і доступним.
- Продовжуємо співпрацю з міжнародними партнерами. Глибоцька і Недобоївська громади отримали екскаватори-навантажувачі з навісним обладнанням. Допомога надійшла від Програми USAID DOBRE. Техніку використовуватимуть для відновлення та обслуговування критичної інфраструктури, а також для покращення водопостачання.
- Кам’янецька, Волоківська та Тарашанська громадами уклали договір на спільне утримання комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Кам’янецької сільської ради. Працівники Центру надаватимуть відповідні соціальні послуги жителям громад, сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.
- Глибоцький професійний ліцей та Чернівецьке вище професійне училище радіоелектроніки увійшли до проєкту Міністерства освіти і науки України «#100 майстерень» та стануть осередками для навчання найпотрібніших професій в Україні.
- Команда Професійно-технічного училища № 8 взяла участь у міжнародному ярмарку Vienna Marketplace 2024 від JA Austria, до якого долучилось 37 студентських компаній із 7 європейських країн.
- Буковина отримала понад 450 тисяч гривень субвенції на реалізацію соціального проекту «Активні парки – локації здорової України». Кошти розподіли між Глибоцькою, Новоселицькою, Сторожинецькою та Чернівецькою громадами. Ціль проекту – розробка навігаційної карти безкоштовних для населення рекреаційних занять в парках та скверах.
- В області триває другий етап Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч. У районах відбуваються передфінальні змагання. У них будуть визначені команди, які візьмуть участь у третьому етапі всеукраїнських змагань. Також школярі долучаються до флешмобу «Розкажи свою історію!». Вони знімають відео про учасників та свої команди, які беруть участь у змаганнях, а потім публікують їх у соцмережах. Заохочуємо молодь до фізичної активності.
Працюємо далі!
Разом переможемо!