У Сторожинецькій громаді впроваджуватимуть проєкт з покращення доступності державних послуг
У межах грантової програми «Партнерство заради відновлення» підписано угоду на реалізацію проєкту «Покращення доступу до державних послуг вразливих груп населення та посилення їх ролі в житті Сторожинецької громади». Проєкт впроваджуватиме ГО «Чернівецька обласна організація людей з інвалідністю "Лідер"» спільно зі Сторожинецькою міською радою та ГО «Платформа творчої активності та суспільного розвитку "Зерно єдності"». Грантова програма є частиною проєкту «Посилене партнерство для сталого відновлення», що фінансується Урядом Швеції та впроваджується Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні.
«Основною ціллю проєкту є забезпечення доступу до адміністративних послуг для всіх громадян, незалежно від їхніх фізичних можливостей або місця проживання, а також підвищення загального рівня інклюзивності та якості державних послуг. Саме тому проєктом передбачено придбання для Центру надання адміністративних послуг Сторожинецької міської ради електронної системи керування чергою та «Цифрової валізи» для пересувного віддаленого робочого місця адміністратора ЦНАП. Крім того, в межах проєкту буде проведено ряд навчань для працівників ЦНАПу та відділу соціального захисту населення, а також жителям громади буде надаватися інформаційна підтримка стосовно найбільш актуальних для них послуг», - зазначає представниця Урядового уповноваженого з прав осіб з інвалідністю в Чернівецькій ОВА, голова ГО «Чернівецька обласна організація людей з інвалідністю «Лідер» Валентина Добридіна.
Впроваження Проєкту відбуватиметься на території Сторожинецької міської територіальної громади і охопить 17 населених пунктів. Ініціатива сприятиме покращеному доступу до послуг та інклюзивній трансформації громади.
Проєкт «Покращення доступу до державних послуг вразливих груп населення та посилення їх ролі в житті Сторожинецької громади» впроваджує ГО «Чернівецька обласна організація людей з інвалідністю "Лідер"» в межах грантової програми «Партнерство заради відновлення», що впроваджується в межах проєкту «Посилене партнерство для сталого відновлення» (EPSR), що фінансується Урядом Швеції через Шведську агенцію міжнародного розвитку Sida та впроваджується ПРООН в Україні.