Центр допомоги врятованим у Чернівцях відзначив річницю з дня створення.
З цієї нагоди відбулася панельна дискусія за участю представників влади, громадськості, експертів з питань надання допомоги тим, хто постраждав від війни. У заході взяла участь перша заступниця начальника Чернівецької ОВА Альона Атаманюк.
«Організація надання допомоги українцям, які постраждали від війни, - спільний виклик для органів влади та громадських організацій. Ми маємо дбати про те, щоби люди, які пережили полон, депортацію, зазнали насильства чи були змушені залишити свої домівки через активні бойові дії отримували психологічний супровід, соціальні послуги, могли повернутися до звичного життя. Саме співпраця із громадськими організаціями у цьому є чи не найбільш ключовим аспектом, адже часто люди, які потрапляють у такі ситуації легше сприймають допомогу у форматі «рівний-рівному». На Буковині така співпраця є активною і ефективною, продовжуємо роботу, працюємо над підготовкою фахівців та залучаємо до процесу якомога більше партнерських організацій», - зазначає Альона Атаманюк.
Центр допомоги врятованим у Чернівцях відкрили торік за ініціативи Офісу Віцепрем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, сприяння Урядової Уповноваженої з питань гендерної політики, та підтримки UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення. Центри також працюють у Києві, Львові, Запоріжжі та Дніпрі.
Звернутись до центру можуть всі, хто постраждав від війни та отримати комплексну безкоштовну соціально-психологічну підтримку. Серед послуг центру: психологічна допомога, юридичні консультації, комплексна спеціалізована допомога у випадках насильства, пов’язаного з війною. Знаходиться він за адресою м. Чернівці, вулиця Головна, 128.