Руслан Запаранюк: Створення належних умов для проживання жінок із дітьми, які опинилися у скрутному становищі чи були змушені втікати від війни, для нас - один із пріоритетів щоденної роботи.
Побував у обласній комунальній установі «Чернівецький обласний центр соціально-психологічної допомоги», де нині проживають 215 внутрішньо переміщених осіб. Це жінки і діти, які змушені були залишити регіони, де ведуться активні бойові дії, і шукати більш безпечні для проживання місця.
З початку повномасштабної війни всього у Чернівецькому обласному центрі соціально-психологічної допомоги тимчасово перебували 2700 внутрішьо переміщених осіб. Для багатьох із них вдалося знайти житло. Для тих, кому переїхати нікуди, наразі облаштували кімнати для проживання, в процесі ремонту – кухні та побутові приміщення.
Ознайомився із ходом ремонтних робіт у приміщеннях, поспілкувався з персоналом та людьми, які тут проживають. А малечі передав презенти від німецьких партнерів з округу Швабія – екоторбинки зі смаколиками та різним приладдям.
Розуміємо, що більшість внутрішньо переміщених осіб мріють повернутися додому. Однак, зацікавлені і в тому, щоби вони почувалися комфортно у нашому регіоні, і можливо, залишилися тут жити. Для цього працюємо з міжнародними організаціями щодо фінасування реконструкції приміщень під постійне житло.