Основна тема обговорення - досвід українських органів влади регіонального рівня з формування, зберігання, захисту та логістики операційних ресурсів, а також обмін досвідом у гуманітарній сфері.
Начальник Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк подякував естонцям за ту допомогу, яку надають українцям, які виїхали у час війни, нашим регіонам, підтримку України на всіх рівнях.
Під час зустрічі керівнику програми безпеки та стійкості Міжнародного центру оборони та безпеки Др. Іво Ююрвее та старшому експерту із стійкості та кризової комунікації Міжнародного центру оборони та безпеки Дмитру Теперику розповіли про досвід організації життєдіяльності міст і селищ в час повномасштабної війни, створення стратегічних запасів та забезпечення стійкості регіону в різних умовах.
«Ми пережили важку зиму в умовах відкдючення електроенергії, тож зараз активно готуємося до осінньо-зимового періоду і усіх можливих ризиків. Розповів про досвід облаштування пунктів незламності в Чернівецькій області. Їх зараз в області є 313. Це місця, де громадяни можуть, зарядити телефони, отримати доступ до інтернет мережі, медичну та іншу допомогу. Мова йде як про мобільні, так і стаціонарні пункти у адмінбудівлях, лікарнях, приватних приміщеннях. Такі пункти активно працювали у час відсутності електроенергії і завжди готові до роботи у разі виникнення такої необхідності», - зазначив начальник Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк.
Слідкуйте за новинами області в Телеграмі https://t.me/+2G5xLpLgculmYTAy
Регіональний офіс міжнародного співробітництва – ініціатива Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, що має на меті розвиток взаємодії місцевих та регіональних влад з міжнародними партнерами, які прагнуть співпрацювати на рівні області та територіальної громади.
#International_office_cv
#Чернівецький_Регiональний_офiс_мiжнародного_спiвробiтництва