Проєкт Чернівецької ОВА «Сталь» набирає обертів: відбулася стратегічна сесія з планування пріоритетів 2025 року
У зустрічі взяли участь перша заступниця начальника Чернівецької ОВА Альона Атаманюк, амбасадори проєкту «Сталь», голова Великокучурівської громади Василь Тодоренчук, представники Чернівецького обласного центру соціально-психологічної допомоги захисникам та захисницям України «Ветеран Хаб», фахівці з питань ветеранської політики територіальних громад, Управління з питань ветеранської політики, Департаментів освіти і науки, охорони здоровʼя, соціального захисту Чернівецької ОВА.
Під час стратегічної сесії обговорили актуальні питання щодо ефективного випровадження ветеранської політики, обєднання зусиль владних інституцій та громадських організацій у її реалізації. Зокрема, мова йшла про супровід військових та їхніх родин, впровадження заходів із безбарʼєрності, соціалізації, професійної адаптації, лікування та реабілітації ветеранів.
«Проєкт «Сталь» - це, перш за все, про консолідацію зусиль. Разом із ветеранами обговорюємо проблені питання, вивчаємо запити і потреби. Наразі до проєкту долучені 100 ветеранів, з ними працюють п’ятеро кейс менеджерів. У громадах області також є 14 фахівців супроводу ветеранів, а у всіх ЦНАПах надають адмінпослуги ветеранам та їхнім родинам за принципом «єдиного вікна». Продовжуємо ці ініціативи.
Підтримка ветеранів – наш пріоритет», - зазначає перша заступниця начальника Чернівецької ОВА Альона Атаманюк.
Серед основних напрямів роботи проєкту в 2025 році – створення безбар’єрного простору. Учасники стратегічної сесії мали можливість перевірити на доступність приміщення Годилівського закладу середньої освіти, у якому відбулася зустріч.
Чернівецька область за підсумками 2024 року є лідером в Україні за показником безбар’єрності закладів охорони здоров’я, реабілітаційних відділень об’єктів цивільного захисту.