Підтримка військових – пріоритет. Шість квадрокоптерів передали з волонтерами частинам Нацгвардії, Державної прикордонної служби і Територіальної оборони. За півтора року за кошти держбюджету та бюджетів територіальних громад ми придбали мережевого обладнання, пристроїв для відеоспостереження, квадрокоптерів, приладів нічного бачення, навігаторів, зарядних станцій на 42 млн грн.
Провідав військових, які проходять реабілітацію в одному із закладів на Буковині. Це хлопці з різних областей України, які отримали поранення на передовій, захищаючи нашу державу. Висококваліфіковані буковинські фахівці надають їм усю необхідну допомогу і підтримку, а ми всіляко цьому сприяємо. Разом з волонтерами передали гуманітарну допомогу закладу і продукти харчування захисникам.
Державні нагороди та відзнаки від Чернівецької ОВА «На славу Буковини» передали родичам полеглих воїнів – 10 прикордонників, які віддали своє життя у боротьбі за Батьківщину.
Безпеку громадян обговорили на нараді з представниками правоохоронних органів області. Напередодні великих державних та релігійних свят загроза ракетних обстрілів, різних провокацій зростає. Дотримування правил і вимог воєнного стану обов’язкове.
Відкрили 40-й Центр надання адмінпослуг у Чернівецькій області. Знаходиться він його на першому поверсі Веренчанської сільської ради. Приміщення відремонтували за кошти місцевого бюджету. На роботи витратили 1,5 млн. грн. У центрі надаватимуть майже 200 адміністративних послуг.
Склали рейтинг фінансової спроможності бюджетів громад області за перше півріччя. Лідери - Чернівецька, Новодністровська, Магальська, Хотинська та Заставнівська громади.
Буковинці, які безкоштовно прихистили у своїх домівках ВПО отримують компенсацію від Товариства Червоного Хреста України. Загальна сума виплат з початку повномасштабного вторгнення становить 49,1 млн.грн.
Продовжуємо відновлювати Херсонщину. Наші будівельники працюють у Зарічному. Вже маємо проміжний результат – частина будівель перекриті новими дахами. Проєкт «Пліч-о-пліч» триває. Також буковинці допомагають ліквідовувати наслідків підриву Каховської ГЕС. На Херсонщині працюють 2 бригади із 17 робітників, разом із технікою (самоскид та екскаватор).
Готуємося до опалювального сезону. Прораховуємо ризики і дбаємо про енергонезалежність. Провели розширену робочу нараду за участю представників НЕК «Укренерго», буковинськими енергетиками, представниками підприємств критичної інфраструктури, місцевого самоврядування щодо створення альтернативного енергоживлення.
Ремонтуємо дороги місцевого значення. Роботи з експлуатаційного утримання провели у таких громадах: Кіцманська, Брусницька, Герцаївська, Глибоцька, Новоселицька, Кадубовецька, Великокучурівська, Кельменецька, Лівинецька, Путильська, Селятинська, Рукшинська, Берегометська, Вашковецька, Конятинська, Вижницька, Неполоковецька, Вікнянська, Сторожинецька, Волоківська, Юрковецька, Петровецька, Банилівська, Ставчанська, Веренчанська, Горішньошеровецька, Рукшинська.
Робота з міжнародними партнерами та гуманітарними місіями триває. Буковина отримала гуманітарну допомогу – 26 пральних машин та 31 електричний бойлер. Обладнання надійшло від Міжнародної організації з міграції, в межах проєкту МОМ: «WASH – вода, санітарія та гігієна». Допомогу спрямуємо на потреби територіальних громад Буковини - заклади охорони здоров’я краю та соціального захисту населення, де проживають внутрішньо переміщені особи. А Магальський дитячий будинок-інтернат відтепер має спеціалізований транспорт, який отримав від наших постійних партнерів округу Швабія (Німеччина).
На Буковині пройшов семінар для жінок з інвалідністю" Сприяння посиленню лідерства та участі організацій жінок / осіб з інвалідністю у процесах прийняття рішень щодо захисту їх прав».
Провели акцію зі здачі донорської крові. Лікарі кажуть, що сьогодні є потреба у крові всіх груп, особливо - першій негативній, адже на передовій її використовують для порятунку життя воїнів без визначення групи крові.
Інклюзивно-ресурсний центр відкрили у Веренчанці. У приміщенні зробили ремонт та обладнали усім необхідним. На це спрямували 770 тис грн. Тут діти з особливими освітніми потребами та їхні батьки отримуватимуть підтримку кваліфікованих фахівців.
Продовжуємо реалізовувати заходи щодо облаштування безбар'єрного просто у закладах освіти. Зокрема, за кошти обласного бюджету та співфінансування з місцевих бюджетів закупили 3 шкільних автобусів спеціально обладнаних для перевезення маломобільних груп населення. Автобуси отримають Великокучурівська, Веренчанська та Кам'янська територіальні громади.
Готуємо освітні заклади області до початку навчального навчального року. Один з основних пріоритетів – безпека школярів та дошкільнят. Працюють комісії, які визначають готовність закладів до прийому дітей.
30 буковинських закладів освіти візьмуть участь у реалізації Програми шкільного харчування Всесвітньо продовольчої програми ООН. Зазначені заклади отримають фінансування для організації гарячого харчування для 4522 учнів 1-4 класів .
У Чернівецькому академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Ольги Кобилянської прем’єрною виставою "Принцеса А-чому"відбулось відкриття 93-го театрального сезону;
Літня літературна резиденція «У Ольги» відбулася у музеї-садибі Ольги Кобилянської (с. Димка) в рамках відзначення 160-річчя з дня народження письменниці;
У Чернівцях відкрили 14-ий Одеський Міжнародний Кінофестиваль У перший день фестивалю відбулася прем’єра фільму «Довбуш» режисера Олеся Саніна.
Провели благодійну акцію на підтримку ЗСУ в рамках 10-го турніру пам’яті А.Гусіна в м. Вижниця, відкриту першість СДЮСШОР зі стрільби з лука у місті Чернівці.
Відрядили спортсменів для участі у Чемпіонаті України з бейсболу серед молоді, у благодійних змаганнях до Дня Незалежності України на підтримку ЗСУ «Вільна піраміда - з продовженням» , Чемпіонаті України з мотоциклетного спорту, Чемпіонаті світу з панкратіону.