Участь у заході взяла перша заступниця начальника Чернівецької ОВА Альона Атаманюк.
«Період воєнних дій зумовив виїзд з України великої кількості людей у першу чергу жінок, людей з інвалідністю, соціально вразливих категорій населення. Наше завдання максимально ефективно проінформувати внутрішніх та зовнішніх переселенців про наявні загрози та шляхи їх уникнення», - зазначила Альона Атаманюк.
Присутні говорили про проблеми торгівлі людьми та привернули увагу до важкого становища жінок, чоловіків і дітей, які стали жертвами цього злочину.
Зокрема, у Чернівецькій області 36 осіб отримали статус постраждалих від торгівлі людьми. За даними міжнародних організацій, ця цифра значно вища, і сягає близько 1 тисячі осіб.
Всім особам, які отримали статус постраждалих від торгівлі людьми надається кваліфікована допомога відповідно до потреб, а також одноразова матеріальна допомога з обласного бюджету у розмірі п’яти прожиткових мінімумів.
Довідково. Брифінг проведено за участю суб’єктів взаємодії, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми. Зокрема, Департамент соціального захисту населення Чернівецької ОДА, Департамент освіти і науки Чернівецької обласної військової адміністрації, Департамент Охорони здоров'я Чернівецької ОДА, Служба у справах дітей Чернівецької ОДА, Чернівецький обласний центр соціальних служб, Чернівецький обласний центр зайнятості, Поліція Чернівецької області, Департамент соціальної політики Чернівецької міської ради, Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон, Чернівецький місцевий центр з надання БВПД, Головне управління Нацсоцслужби у Чернівецькій області, Центр громадської активності "Синергія".
Слідкуйте за новинами області в Телеграмі https://t.me/+2G5xLpLgculmYTAy