Долаємо освітні втрати разом
19 липня розпочалися тренінги для вчителів Чернівецької та Тернопільської областей, які реалізовуватимуть освітній проєкт «Повернення до формального та неформального викладання й навчання в громаді для учнів і підлітків, у тому числі ВПО». Для налагодження ефективного впровадження проєкту на всіх рівнях, на захід завітали представники різних цільових авдиторій, зокрема тренери, педагоги та представники виконавчих органів влади.
Буковину представляли заступниця голови Чернівецької обласної військової адміністрації Юлія Грицку-Андрієш та директорка Департаменту освіти і науки Оксана Сакрієр.
Основна мета проєкту:
• допомогти учням 5-9 класів надолужити прогалини з навчальної програми, викликані війною та пандемією Covid-19, зокрема надолужити знання з математики, української та англійської мов.
• забезпечити учням комплексну підтримку в навчанні задля покращення їхньої академічної успішності та соціально-емоційного добробуту.
30 педагогів відібрали для старту впровадження реалізації програми на Буковині. Учителі, згідно із розробленими програмами, упродовж липня–листопада проводитимуть безкоштовні заняття для дітей, зосереджуючись на подоланні освітніх втрат. Працю педагогів фінансують коштом ЮНІСЕФ.
Проєкт реалізує МГО «Інститут Суспільних Ініціатив» спільно з Tech StartUp School за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.
Регіональний офіс міжнародного співробітництва – ініціатива Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, що має на меті розвиток взаємодії місцевих та регіональних влад з міжнародними партнерами, які прагнуть співпрацювати на рівні області та територіальної громади.
#International_office_cv
#Чернівецький_Регiональний_офiс_мiжнародного_спiвробiтництва