Діджитал-хаб та лабораторія штучного інтелекту відтепер працюють у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича.
Це місце, створене для обговорення освітніх проблем, професійного розвитку та обміну досвідом. Крім того, воно допоможе переселенцям та людям, які повертаються з-за кордону, в опануванні нової професії та суспільній інтеграції.
На відкриття цифрового простору завітала перша заступниця начальника Чернівецької ОВА Альона Атаманюк. Разом із іншими учасниками події, зокрема керівництвом університету, представниками влади, науковцями, студентами, вона ознайомилась із ідеєю, метою, завданнями проєкту.
«Це дуже важлива і корисна ініціатива, яка демонструє незламність українського характеру, а також прагнення до розвитку, зростання, незважаючи на жодні обставини. Вірю, що хаб стане місцем, яке породить не один стартап і виростить багатьох успішних підприємців», - зазначила Альона Атаманюк.
Наявність цифрового простору в університеті також сприяє проведенню наукових досліджень, розробці та реалізації бізнес-ідей. Планується, що тут проводитимуть майстер-класи та навчання від представників бізнесу та ІТ.
Створення діджитал-хабу та лабораторії штучного інтелекту реалізували в межах проєкту Бізнес-інкубатор Innovation challenge за підтримки Агентства у справах біженців ООН та благодійного фонду «Рокада».