Це нагадування про силу і мужність людей, які були змушені втекти з рідних домівок, щоб врятувати своє життя.
Вони були змушені залишити свої улюблені речі, а з власної домівки багато хто з них забрав лише спогади. Сотні тисяч українців через повномасштабну війну опинилися далеко від рідного дому - за кордоном, або ж у більш безпечних регіонах нашої держави, зокрема й на Буковині.
«Комфортні умови проживання, можливості для навчання і роботи для кожної внутрішньо переміщеної особи – сьогодні є пріоритетними завданнями як виконавчої влади, так і органів місцевого самоврядування. Працюємо над цим разом із громадами та міжнародними організаціями», - зазначає перша заступниця начальника Чернівецької ОВА Альона Атаманюк.
У Всесвітній день біженців у Чернівецькому обласному музеї народної архітектури та побуту організували різні локації для відпочинку. Участь у заходах взяли близько тисячі дітей та дорослих.
За участі керівництва краю, представників міжнародних організацій та благодійних фондів, релокованого бізнесу працювали дискусійні платформи щодо участі міжнародних та національних організацій у житті вимушено переселених осіб та осіб, які постраждали від війни в умовах сьогодення та реалізації прав та свобод біженців на території області.
«Сьогодні для внутрішньо переміщених осіб підготували різні відпочинкові локації. Розуміємо наскільки важливою є не лише матеріальна підтримка, а й психологічна допомога в адаптації до життя в новому середовищі. Дякуємо міжнародним фундаціям, буковинським громадським організаціям, волонтерам за співпрацю у цих питаннях», - каже заступниця начальника Чернівецької ОВА Юлія Грицку-Андрієш.
Представників міжнародних фондів та громадських організацій, які опікуються долею внутрішньо переміщених осіб, відзначили почесними грамотами і подяками Чернівецької ОВА.
Фото - https://fex.net/uk/s/orftofy
Слідкуйте за новинами області в Телеграмі https://t.me/+2G5xLpLgculmYTAy