Стратегічна екологічна оцінка

Повідомлення про оприлюднення проекту «Детальний план території щодо розміщення багатофункціональної будівлі по вул. Центральна в смт. Лужани Кіцманського району Чернівецької області»

Повідомлення про оприлюднення проекту «Детальний план території щодо розміщення житлового будинку та господарських будівель і споруд по вул. Яремчука в с. Мамаївці Чернівецького району Чернівецької області»

Повідомлення про оприлюднення проекту «Детальний план території  для розміщення житлової садибної забудови по вулиці Миру, 26 в с.Замостя Вижницького району Чернівецької області»

Повідомлення про оприлюднення проектів  “Генеральний план розвитку та План зонування території села Маршинці Новоселицького району  Чернівецької області”

Повідомлення про оприлюднення проекту детального плану частини території  для житлової та громадської забудови в с. Цурень по вул. Емінеску, 94 Чернівецького району Чернівецької області

Повідомлення про оприлюднення проекту «Детальний плантериторії для розміщення та обслуговування об’єктів торгівлі по вул. Центральна,105 Б в смт. Берегомет Вижницького р-ну Чернівецької області»

Повідомлення про оприлюднення проекту “Детальний план території для розміщення та обслуговування об’єкту дорожнього сервісу в м.Герца Чернівецького району, Чернівецької області”

Повідомлення про оприлюднення проекту детального плану території щодо можливості розміщення будівель і споруд, штучної водойми для вирощування водоплавної птиці  на території Кіцманської міської ради Чернівецької області с.Суховерхів

Повідомлення про оприлюднення проекту «Детальний план території для будівництва станції технічного обслуговування та магазину  по вул. Центральна в м. Герца Чернівецького р-ну Чернівецької обл»

Повідомлення про оприлюднення проекту «Детальний план території щодо розміщення житлової садибної забудови в с. Велике урочище «Маково» Вижницького району Чернівецької області»

Повідомлення про оприлюднення проекту «Детальний план території щодо розміщення мийки самообслуговування та СТО на земельній ділянці  площею 0.4520 га, кадастровий номер 7322583200:02:001:0110 в с. Дубівці, Чернівецького району, Чернівецької області»

Повідомлення про оприлюднення проекту «Детальний план території для будівництва багатофункціональної будівлі  по вул. Пушкіна, 1-а в м. Вижниця Вижницького району Чернівецької області»

Повідомлення про оприлюднення проекту «Детальний план території для будівництва та обслуговування будівель торгівлі на земельних ділянках з кадастровими номерами 7323585500:01:001:0450 та 7323585500:01:001:0451 по вулиці Центральна в с. Усть-Путила Вижницького району Чернівецької області»

Повідомлення про оприлюднення проекту «Детальний план території щодо розміщення житлової садибної забудови на земельній ділянці площею 0.1908 га, кадастровий номер 7322586500:03:001:0305 в с. Мамаївці Чернівецького району Чернівецької області» та Звіт про СЕО

Повідомлення про оприлюднення проекту «Детальний план території для будівництва автомийки на земельній ділянці з кадастровим номером 7320555300:01:003:2178 по вул. Серетська в смт. Берегомет  Вижницького району Чернівецької області» та звіту про СЕО

Повідомлення про оприлюднення проекту «Детальний план території житлової садибної забудови по вул. Лісова в с. Байраки Чернівецького району Чернівецької області»

Повідомлення про оприлюднення проекту «Детальний план території щодо розміщення громадської забудови по вул. Шевченка в с. Мамаївці Чернівецького району Чернівецької області»

Повідомлення про оприлюднення проекту «Детальний план території для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд в с. Мигове Вижницького району Чернівецької області»

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку детального плану частини території м. Герца по вул. Асакі Г., 38 для розміщення та експлуатації об’єкту дорожнього сервісу

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux