Стратегічна екологічна оцінка

Повідомлення про наміри ТОВ "Асанафлекс"


Повідомлення про планову діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля ПП Шедевр-АТ

Повідомлення про наміри ТОВ «ГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ ТЕПЛОІНВЕСТ‒З» №2

Повідомлення про наміри ТОВ «ГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ ТЕПЛОІНВЕСТ‒З»

Повідомлення  про оприлюднення проекту “Детальний план території для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості в с. Кам’янка Чернівецького району Чернівецької області” 

Повідомлення  про оприлюднення проекту “Детальний план території щодо будівництва залізничної дороги та дороги загального користування в с. Черепківці Чернівецького району Чернівецької області” 

Повідомлення  про оприлюднення проекту “Детальний план території для розміщення та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу вул. Набережна в с. Кам’янка Чернівецького району Чернівецької області

Повідомлення про оприлюднення проекту «Детальний план території для будівництва житлового будинку та садових будинків по вул. Стаєчнянській в с. Багна Вижницького району Чернівецької області» та Звіт про СЕО

Повідомлення про оприлюднення проекту «Детальний план території для будівництва станції технічного обслуговування з автомобільною мийкою самообслуговування по вул. Головній в     с. Іспас Вижницького району Чернівецької області» та Звіт по СЕО
Повідомлення про оприлюднення проекту «Детального плану території для розміщення нежитлових будівель сільськогосподарського призначення (між вулицями Складська та Фермерська) в с.Остриця Чернівецького району Чернівецької області.docx

Повідомлення про наміри МКП Чернівцітеплокомуненерго.pdf

Повідомлення про наміри Чернівецький ТОВ "Хлібокомбінат №1" Повідомлення про наміри.pdf

Повідомлення про наміри Госпіталь повідомлення про наміри ОКНП "Чернівецький обласний госпіталь ветеранів війни"(м.Чернівці, вул.Фастівська,20).pdf

Повідомлення с. Розтоки Вижницького району.docxПовідомлення про оприлюднення проекту «Детальний план території для розміщення громадської та виробничої забудови по вул. Українська, 100 в м. Вижниця Вижницького району Чернівецької області» та Звіту про СЕО.doc

Повідомлення  про оприлюднення проєкту документа державного планування «Комплексної програми з охорони навколишнього природного середовища «Екологія» у Чернівецькій області  на 2022-2026 роки» та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Повідомлення про оприлюднення проекту «Детальний план території для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд по вул. Є. Коновальця в с. Чорногузи  Вижницького району Чернівецької області»

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Комплексної програми з охорони навколишнього природного середовища «Екологія» у Чернівецькій області області на 2022-2026 роки»

Повідомлення про оприлюднення проекту «Детальний план території щодо розміщення багатофункціональної будівлі по вул. Центральна в смт. Лужани Кіцманського району Чернівецької області»

Повідомлення про оприлюднення проекту «Детальний план території щодо розміщення житлового будинку та господарських будівель і споруд по вул. Яремчука в с. Мамаївці Чернівецького району Чернівецької області»

Повідомлення про оприлюднення проекту «Детальний план території  для розміщення житлової садибної забудови по вулиці Миру, 26 в с.Замостя Вижницького району Чернівецької області»

Повідомлення про оприлюднення проектів  “Генеральний план розвитку та План зонування території села Маршинці Новоселицького району  Чернівецької області”

Повідомлення про оприлюднення проекту детального плану частини території  для житлової та громадської забудови в с. Цурень по вул. Емінеску, 94 Чернівецького району Чернівецької області

Повідомлення про оприлюднення проекту «Детальний плантериторії для розміщення та обслуговування об’єктів торгівлі по вул. Центральна,105 Б в смт. Берегомет Вижницького р-ну Чернівецької області»

Повідомлення про оприлюднення проекту “Детальний план території для розміщення та обслуговування об’єкту дорожнього сервісу в м.Герца Чернівецького району, Чернівецької області”

Повідомлення про оприлюднення проекту детального плану території щодо можливості розміщення будівель і споруд, штучної водойми для вирощування водоплавної птиці  на території Кіцманської міської ради Чернівецької області с.Суховерхів

Повідомлення про оприлюднення проекту «Детальний план території для будівництва станції технічного обслуговування та магазину  по вул. Центральна в м. Герца Чернівецького р-ну Чернівецької обл»

Повідомлення про оприлюднення проекту «Детальний план території щодо розміщення житлової садибної забудови в с. Велике урочище «Маково» Вижницького району Чернівецької області»

Повідомлення про оприлюднення проекту «Детальний план території щодо розміщення мийки самообслуговування та СТО на земельній ділянці  площею 0.4520 га, кадастровий номер 7322583200:02:001:0110 в с. Дубівці, Чернівецького району, Чернівецької області»

Повідомлення про оприлюднення проекту «Детальний план території для будівництва багатофункціональної будівлі  по вул. Пушкіна, 1-а в м. Вижниця Вижницького району Чернівецької області»

Повідомлення про оприлюднення проекту «Детальний план території для будівництва та обслуговування будівель торгівлі на земельних ділянках з кадастровими номерами 7323585500:01:001:0450 та 7323585500:01:001:0451 по вулиці Центральна в с. Усть-Путила Вижницького району Чернівецької області»

Повідомлення про оприлюднення проекту «Детальний план території щодо розміщення житлової садибної забудови на земельній ділянці площею 0.1908 га, кадастровий номер 7322586500:03:001:0305 в с. Мамаївці Чернівецького району Чернівецької області» та Звіт про СЕО

Повідомлення про оприлюднення проекту «Детальний план території для будівництва автомийки на земельній ділянці з кадастровим номером 7320555300:01:003:2178 по вул. Серетська в смт. Берегомет  Вижницького району Чернівецької області» та звіту про СЕО

Повідомлення про оприлюднення проекту «Детальний план території житлової садибної забудови по вул. Лісова в с. Байраки Чернівецького району Чернівецької області»

Повідомлення про оприлюднення проекту «Детальний план території щодо розміщення громадської забудови по вул. Шевченка в с. Мамаївці Чернівецького району Чернівецької області»

Повідомлення про оприлюднення проекту «Детальний план території для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд в с. Мигове Вижницького району Чернівецької області»

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку детального плану частини території м. Герца по вул. Асакі Г., 38 для розміщення та експлуатації об’єкту дорожнього сервісу

Повідомлення про оприлюднення проєкту «Детальний план території на проведення та реконструкцію садівничого товариства «Житловик»-2000 на вул. Путильській, м.Чернівці»

Повідомлення про оприлюднення проекту «Детальний план території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: Чернівецька область, Чернівецький район, с.Зруб-Комарівський»

Повідомлення про оприлюднення проекту Внесення змін до детального плану  території громадської забудови по вул.Головній в с.Буківка Чернівецької області

Повідомлення про оприлюднення проекту «Детальний план території щодо розміщення  навчально-тренувального центру спеціальної підготовки за межами населеного пункту с. Молодія в адміністративних межах Чагорської сільської ради Чернівецького району Чернівецької області»

Повідомлення про оприлюднення проекту «Детальний план території щодо можливості забудови в с. Стрілецький Кут Чернівецького району Чернівецької області (за межами населеного пункту)»

Повідомлення про оприлюднення проекту “Детальний план території для розміщення пташників за адресою: Чернівецька область, Хотинський район, село Данківці, вул. 40-річчя Перемоги (за межами населеного пункту) на території Хотинської міської ради

Повідомлення про оприлюднення проєктів «Стратегія розвитку Чудейської територіальної громади на 2021 – 2027 роки» та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Повідомлення про оприлюднення проекту “Детальний план території для розміщення АЗС на площі 0,30 га на вул. Центральній в с. Дяківці Чернівецького району, Чернівецької області”

Повідомлення про оприлюднення проекту’’Детальний план території розміщення будівель торгівлі на земельній ділянці по вул. Центральній-102 в м. Новоселиця Чернівецької області”

Повідомлення про оприлюднення проекту детального плану території  щодо можливості  розміщення торгівельно-туристичного комплексу на землях комунальної власності  в с.Буда  Чернівецького району  Чернівецької області

Повідомлення про оприлюднення проекту «Детальний план території щодо внесення змін до детального плану території виробничої та житлово-громадської забудови в с. Шипинці Чернівецького району Чернівецької області»

Повідомлення про оприлюднення проекту проекту «Детальний план території для будівництва житлових будинків, господарських будівель і споруд в с. Долішній Шепіт Вижницького району Чернівецької області»

Повідомлення про оприлюднення проекту «Детальний план території для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд на земельних ділянках площею 0.6000 га в с. Мигове Вижницького району Чернівецької області»

Повідомлення про оприлюднення проєкту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Повідомлення про оприлюднення проекту «Детальний план території для будівництва об’єктів рекреаційного призначення в урочищі «Луг» с. Чорногузи Вижницького району Чернівецької області»

Повідомлення про оприлюднення проекту проекту детального плану частини території  для житлової та громадської забудови по вул. Козацька  в с. Банчени Чернівецького району Чернівецької області

Повідомлення про оприлюднення проекту  «Детальний план території щодо розміщення житлової садибної забудови в с. Новий Киселів Чернівецького району Чернівецької області»

Повідомлення про оприлюднення проекту «Детальний план території щодо розміщення культових будівель та споруд по вул. Бажанського в м. Вашківці Вижницького району Чернівецької області»

Повідомлення про оприлюднення проекту «Детальний план території для розміщення об’єктів торгівлі по вул. Центральна в смт. Берегомет Вижницького району Чернівецької області»

Повідомлення про оприлюднення проекту "Детальний план частини території щодо розміщення  індивідуальної житлової забудови по вулиці Акацій в місті Герца Чернівецького району Чернівецької області " та Звіту про СЕО

Повідомлення про оприлюднення проекту детального плану території житлової забудови в с.Тернавка Чернівецького  району Чернівецької області та Звіту про СЕО

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку (Розділ «Охорона навколишнього природного середовища) проєкту «Детальний план території для будівництва багатофункціональної будівлі на земельній ділянці з кадастровим номером 7323584000:01:001:0915 за вулицею Головна в с. Розтоки Вижницького району Чернівецької області»

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку (Розділ «Охорона навколишнього природного середовища) проекту «Детальний план території для реконструкції житлового будинку під об’єкт багатофункціонального призначення по вул. Й. Бурги, 22 в м. Вижниця Вижницького району Чернівецької області»


Повідомлення про оприлюднення проекту детального плану території  в с.Остриця Чернівецького району Чернівецької області  щодо можливості розміщення  територіального сервісного центру по захисту агрокультур з лабораторними, науково-дослідними, складськими, офісними та  торгівельними приміщеннями та Звіту про СЕО

Повідомлення про наміри отримати дозвіл на викиди ЗР в амт повітря ПП Ортітрейд.pdf

Повідомлення ПП Купрум-Голд про намір отримати дозвіл на викиди ЗР в АП.pdf

Повідомлення Ріта Штейнберг про намір отримати дозвіл на викиди ЗР в АП.pdf

Повідомлення ТОВ Монжар про намір отримати дозвіл на викиди ЗР в АП.pdf

Повідомлення ФОП Фуштей Л І про намір отримати дозвіл на викиди ЗР В АП.pdf

Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля Громадська спілка «Всесвітній фонд природи України», №2022122210241 від 26.12.2022 в Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля.

Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля Громадська спілка «Всесвітній фонд природи України», №2022122210242 від 26.12.2022 в Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля.

Повідомлення про оприлюднення проекту «Детальний план території для будівництва і обслуговування будівель торгівлі на земельних ділянках з кадастровими номерами 7320584000:04:006:0526, 7320584000:04:006:0070 та на несформованій земельній ділянці по вул. Героїв Майдану в с. Лукавці Вижницького району Чернівецької області»

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту “Генеральний план розвитку та План зонування території села Рідківці Новоселицького району Чернівецької області”

Повідомлення про звіт СЕО та проекту Схеми санітарного очищення Чернівецької МТГ_14.11.2022.docx

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту «Детальний план території для будівництва будівель та споруд автозаправної станції на земельній ділянці з кадастровим номером 7320584000:04:005:0240 по вул. Героїв Майдану, 38 в с. Лукавці Вижницького району Чернівецької області»

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку (Розділ «Охорона навколишнього природного середовища) проекту «Детальний план території для розміщення торговельно-розважального центру на земельних ділянках з кадастровими номерами 7321080900:02:002:0813, 7321080900:02:002:0812, площею 3.26 га та 0.24 га в адміністративних межах Волоківської сільської ради  Чернівецького району Чернівецької області (за межами населеного пункту)»

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку (Розділ «Охорона навколишнього природного середовища) проекту «Детальний план території для розміщення житлової садибної забудови  по вул. Прут

Повідомлення Філії ГПУ «Львівгазвидобування» АТ «Укргазвидобування» про клопотання щодо отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку (Розділ «Охорона навколишнього природного середовища) проекту «Детальний план території для будівництва житлової садибної забудови по провулку Вижницький 3-й в смт. Берегомет Вижницького району Чернівецької області» - 24.03.2023

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку (Розділ «Охорона навколишнього природного середовища) проекту детального плану території в урочищі «Май» за межами населеного пункту с.Грушівка Чернівецького району Чернівецької області - 24.03.2023.docx

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку (Розділ «Охорона навколишнього природного середовища) проекту «Детальний план території для розміщення офісно-складських будівель на земельних ділянках з кадастровими номерами 7323083600:02:004:0042, 7323083600:02:004:0046, 7323083600:02:003:0206, 7323083600:02:004:0049 загальною площею 0.7392 га по  вул. Комунальників в с. Магала Чернівецького району Чернівецької області» - 10.04.2023.docx

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку (Розділ «Охорона навколишнього природного середовища) проекту «Детальний план території для будівництва житлової садибної забудови на земельних ділянках з кадастровими номерами 7320555300:01:001:0710 та 7320555300:01:001:0711 по вул. Січових Стрільців в смт. Берегомет Вижницького району Чернівецької області» - 10.04.2023.docx

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку (Розділ «Охорона навколишнього природного середовища) проекту державного планування «Детальний план території для будівництва багатоквартирного житлового будинку на земельній ділянці з кадастровим номером 7321087900:01:003:0523,  площею 0.1261 га в с. Чагор Чернівецького району Чернівецької області» - 18.04.2023.docx

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку (Розділ «Охорона навколишнього природного середовища) проекту «Детальний план території для здійснення комерційної діяльності на земельній ділянці з кадастровим номером 7323083600:06:021:0001, площею 0.30 га на території Магальської сільської ради Чернівецького району Чернівецької області - 29.05.2023.docx

 Повідомлення  про оприлюднення проєкту документа державного планування Комплексної програми «Питна вода Чернівецької області на 2023-2026 роки» та звіту про стратегічну екологічну оцінку 05.06.2023.docx

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку (Розділ «Охорона навколишнього природного середовища) проекту «Детальний план території внесення змін в детальний план території земельної ділянки щодо можливості розміщення будівель торгівлі за адресою вул. Центральна  в смт. Берегомет Вижницького району Чернівецької області 07.06.2023docx

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку (Розділ «Охорона навколишнього природного середовища) проекту «Детальний план території для будівництва житлової садибної забудови на земельних ділянках з кадастровими номерами 7324586500:03:005:0367 та 7324586500:03:005:0368, загальною площею 0.4789 га в с. Заволока Чернівецького району Чернівецької області 07.06.2023.docx

Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку до проєкту документа державного планування  (Розділ «Охорона навколишнього природного середовища) “Проєкт внесення змін до детального плану території житлової забудови, обмеженої проїздом Віденським та вулицею Винниченка Володимира в м. Чернівці”.19.06.2023.doc

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку (Розділ «Охорона навколишнього природного середовища) проекту «Детальний план території для будівництва житлової садибної забудови на земельній ділянці з кадастровим номером 7320584000:04:001:0440 в с. Лукавці Вижницького району Чернівецької області» 03.07.2023.docx

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку (Розділ «Охорона навколишнього природного середовища) проекту «Детальний план території щодо можливості розміщення складу для зберігання сільськогосподарської продукції та сільськогосподарської техніки на земельній ділянці  площею 0.5389 га, кадастровий номер 7322586500:03:002:0753 в с. Мамаївці  Чернівецького району Чернівецької області»

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку (Розділ «Охорона навколишнього природного середовища) проекту «Детальний план території для будівництва автозаправного комплексу на земельній ділянці з кадастровим номером 7321087900:01:005:0474, площею 0.8947 га в адміністративних межах Чагорської сільської ради Чернівецького району Чернівецької області  (за межами населеного пункту)»

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux