Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами ВКФ «Малахіт-Експо»

Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами

Виробничо-комерційна фірма «Малахіт-Експо» (ВКФ «Малахіт-Експо», код ЄДРПОУ 32016650), яка спеціалізується на виробництві цегли, має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами.

Підприємство розташоване в Чернівецькій області Чернівецькому районі в с. Сучевени по вул. Лісній, 7.

До джерел викидів забруднювальних речовин на підприємстві належать кільцева випалювальна піч; склади вугілля та відходів виробництва; живильник глини; дробарки вугілля і бою цегли; механічна майстерня, в якій працюють заточувальні верстати, відрізний верстат та пости електро- і газозварювання; теплогенеруюче обладнання – кахельні печі і саморобний твердопаливний котел.

Під час роботи технологічного обладнання ВКФ «Малахіт-Експо» в атмосферне повітря надходять такі забруднювальні речовини: речовини у вигляді суспендованих твердих частинок (мікрочастинки та волокна) [1,565 т/рік], оксиди азоту (у перерахунку на діоксид азоту [NO+NO2]) [0,907 т/рік], оксид вуглецю [1,394 т/рік], сірки діоксид [1,428 т/рік], метан [0,009 т/рік], азоту (1) оксид [N2O] [0,012 т/рік], залізо та його сполуки (у перерахунку на залізо) [0,002 т/рік], манган та його сполуки (у перерахунку на діоксин мангану) [10,0002т/рік], свинець та його сполуки (у перерахунку на свинець) [0,001 т/рік], хром та його сполуки (у перерахунку на триоксид хрому) [0,002 т/рік], цинк та його сполуки (у перерахунку на цинк) [0,002 т/рік], мідь та її сполуки (у перерахунку на мідь) [0,001 т/рік] і вуглецю діоксид (парниковий газ) [416,197 т/рік].

Відповідно до визначених обсягів викидів забруднювальних речовин ВКФ «Малахіт-Експо» віднесене до об’єктів третьої групи і не підлягає взяттю на державний облік.

Відповідно до ст. 3 п.6 ч.6 закону України «Про оцінку впливу на довкілля» під процедуру ОВД підпадають потужності з виробництва керамічних продуктів шляхом випалювання, зокрема покрівельної черепиці, цегли, вогнестійкої цегли, керамічної плитки, кам'яної кераміки або фарфорових виробів, виробничою продуктивністю понад 75 тонн за добу та/або випалювальних печей місткістю більш як 4 кубічні метри і щільністю затвердіння на піч понад 300 кілограмів на 1 метр кубічний. На ВКФ «Малахіт-Експо» виробнича продуктивність випалювального устаткування складає 39,5 т/добу. Отже, ВКФ «Малахіт-Експо» не підпадає під процедуру ОВД.

Зауваження громадських організацій та окремих громадян приймаються упродовж 30 календарних днів з дати опублікування Управлінням екології та природних ресурсів Чернівецької обласної військової адміністрації, вул. Маяковського, 35 м. Чернівці, 58003, тел. (0372)-52-22-23, е-mail: ecology@bukoda.gov.ua.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux