Повідомлення про наміри отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами ТОВ «ГК ТЕПЛОІНВЕСТ К»

               

ОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ ТЕПЛОІНВЕСТ К» (ЄДРПОУ 44338898) заявляє про намір отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферу від стаціонарних джерел викидів підприємства, що знаходиться на двох майданчиках за адресами: 1) 59300, Чернівецька обл., Чернівецький район, м. Кіцмань, вул. Незалежності, 1; 2) 59300, Чернівецька обл., Чернівецький район, м. Кіцмань, вул. Миколайчука, 3.

Головна діяльність  котелень ТОВ «ГК ТЕПЛОІНВЕСТ К»  - виробництво теплової енергії безпосередньо для опалення Кіцманської районної лікарні та Кіцманського фахового коледжу.

При проведені інвентаризації джерел викидів забруднюючих речовин на проммайданчику «лікарня» було виявлено 1 джерело викидів забруднюючих речовин. Об’єм викидів, з урахуванням парникових газів, становить 1283,312 т/рік.

В атмосферне повітря надходять наступні основні забруднюючі речовини (т/рік): Оксиди азоту (оксид та діоксид) у перерахунку на діоксид азоту 1,948, Оксид вуглецю 150,868, Речовини у вигляді суспендованих твердих частинок 3,129, Вуглецю діоксид 1127,269, Азоту (1) оксид [N2O] 0,043, Метан 0,055.

При проведені інвентаризації джерел викидів забруднюючих речовин на проммайданчику «коледж» було виявлено 1 джерело викидів забруднюючих речовин. Об’єм викидів, з урахуванням парникових газів, становить 526,385 т/рік.

В атмосферне повітря надходять наступні основні забруднюючі речовини (т/рік): Оксиди азоту (оксид та діоксид) у перерахунку на діоксид азоту 0,798, Оксид вуглецю 61,765, Речовини у вигляді суспендованих твердих частинок 1,281, Вуглецю діоксид 462,5, Азоту (1) оксид [N2O] 0,018, Метан 0,023.

При отриманні дозволу на викиди для ТОВ «ГК ТЕПЛОІНВЕСТ К» будуть встановлені умови до технологічного обладнання та споруд, до адміністративних дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру для запобігання перевищення викидів забруднюючих речовин в атмосферу. ТОВ «ГК ТЕПЛОІНВЕСТ К»  гарантує при здійсненні своєї діяльності дотримання вимог і нормативів природоохоронного й санітарного законодавства.

Пропозиції та зауваження направляти протягом 30 календарних днів з моменту опублікування даного оголошення до Чернівецької обласної державної адміністрації за адресою: 58002, Чернівецька область, м. Чернівці,  вул. Грушевського, 1.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux