Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючихречовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами (ПФ «Труд»)

Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами

Приватна фірма «Труд», яка спеціалізується на виготовленні шпал, круглого брусу, чорнової меблевої заготовки, профілю, паливних брикетів, має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами.

ПФ «Труд» розташована за адресою: Чернівецька обл., Чернівецький район, смт. Глибока, вул. Садова, буд. 39.

Основне технологічне обладнання на підприємстві представлене двома стрічковими пилорами для первинної розпиловки деревини, двома брусовальні верстати для виготовлення круглого брусу, ванною для просочування шпал, деревообробними верстатами різного функціонального призначення, твердопаливними котлами КВ-08-ВТ, Анкот-1500, КВ-300, двома теплогенераторами «Дракон» 100П та двома печами сушильних барабанів тирси. До допоміжного обладнання віднесені верстати для заточування пил, пост електрозварювання тощо. Деревообробне обладнання охоплено пилогазоочисними установками - циклонами Ц-3000, УЦ-600, ЦН-15-700, саморобним та трьома фільтраційними установками.

Під час роботи технологічного обладнання ПФ «Труд» в атмосферне повітря надходять такі забруднюючі речовини: речовини у вигляді суспендованих твердих частинок (мікрочастинки та волокна) [2,751 т/рік], оксиди азоту (у перерахунку на діоксид азоту [N0+N02]) [0,989т/рік], оксид вуглецю [1,102 т/рік], метан [0,019 т/рік], азоту (1) оксид (N20) [0,015 т/рік], залізо та його сполуки (у перерахунку на залізо) [0,00054 т/рік], манган та його сполуки (у перерахунку на діоксид мангану) [0,00006 т/рік], фенол [0,020 т/рік], НМЛОС [0,790 т/рік] і вуглецю діоксид (парниковий газ) [374,758 т/рік].

Відповідно до визначених обсягів викидів забруднюючих речовин ПФ «Труд» віднесена до об’єктів третьої групи і не підлягає взяттю на державний облік.

Діюче у ПФ «Труд» технологічне обладнання і виробничі процеси не підпадають під дію ст. З закону України «Про оцінку впливу на довкілля».

Зауваження громадських організацій та окремих громадян приймаються упродовж ЗО календарних днів з дати опублікування Управлінням екології та природних ресурсів Чернівецької обласної військової адміністрації, вул. Маяковського, 35 м. Чернівці, 58003, тел. (0372)-52-22-23, e-mail: ecology®, bukoda.gov. ua.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux