Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами ТзОВ «Буковинська цегла»

Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами

Товариство з обмеженою відповідальністю «Буковинська цегла» (ТзОВ «Буковинська цегла», код ЄДРПОУ 30911290), яка спеціалізується на виробництві цегли, має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами.

Підприємство розташоване в Чернівецькій області Чернівецькому районі в с. Стрілецький Кут по вул. Заводській, 5.

До джерел утворення забруднювальних речовин на підприємстві належать тунельна піч з блок тунельних сушил; склади вугілля, деревної тирси та відходів виробництва; живильник глини; механічна майстерня, в якій працюють пости електро- і газозварювання.

Під час роботи технологічного обладнання ТзОВ «Буковинська цегла» в атмосферне повітря надходять такі забруднювальні речовини: речовини у вигляді суспендованих твердих частинок (мікрочастинки та волокна) [6,986411 т/рік], оксиди азоту (у перерахунку на діоксид азоту [NO+NO2]) [5,0512 т/рік], оксид вуглецю [11,245 т/рік], сірки діоксид [7,976 т/рік], метан [0,023 т/рік], азоту (1) оксид [N2O] [0,031 т/рік], залізо та його сполуки (у перерахунку на залізо ) [0,0016 т/рік], манган та його сполуки (у перерахунку на діоксин мангану) [0,00018т/рік], свинець та його сполуки (у перерахунку на свинець) [0,002 т/рік], арсен та його сполуки (у перерахунку на арсен) [0,002 т/рік], хром та його сполуки (у перерахунку на триоксид хрому) [0,005 т/рік], нікель та його сполуки (у перерахунку на нікель) [0,003 т/рік], цинк та його сполуки (у перерахунку на цинк) [0,004 т/рік], мідь та її сполуки (у перерахунку на мідь) [0,003 т/рік] і вуглецю діоксид (парниковий газ) [2039,559 т/рік].

Відповідно до визначених обсягів викидів забруднювальних речовин ТОВ «Буковинська цегла» віднесене до об’єктів другої групи. Відповідно до проведених розрахунків забруднення атмосфери підприємство здійснює допустимий вплив на приземний шар атмосфери в місці розміщення. Нормативна санітарно-захисна зона витримана.

Відповідно до ст. 3 п.6 ч.6 закону України «Про оцінку впливу на довкілля» під процедуру ОВД підпадають потужності з виробництва керамічних продуктів шляхом випалювання, зокрема покрівельної черепиці, цегли, вогнестійкої цегли, керамічної плитки, кам´яної кераміки або фарфорових виробів, виробничою продуктивністю понад 75 тонн за добу та/або випалювальних печей місткістю більш як 4 кубічні метри і щільністю затвердіння на піч понад 300 кілограмів на 1 метр кубічний. На ТОВ «Буковинська цегла» виробнича продуктивність випалювального устаткування складає 40,8 т/добу. Отже, ТОВ «Буковинська цегла» не підпадає під процедуру ОВД.

Зауваження громадських організацій та окремих громадян приймаються упродовж 30 календарних днів з дати опублікування Управлінням екології та природних ресурсів Чернівецької обласної військової адміністрації, вул. Маяковського, 35 м. Чернівці, 58003, тел. (0372)-52-22-23, е-mail: ecology@bukoda.gov.ua.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux