Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами ТОВ ВКФ «ВАРТО»

Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами

Товариство з обмеженою відповідальністю виробничо-комерційна фірма «ВАРТО» (ТОВ ВКФ «ВАРТО», код ЄДРПОУ 30895651) має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами для свого структурного підрозділу - забійного цеху ВРХ, який спеціалізується на забої великої рогатої худоби з послідуючим охолодженням та обробкою туш.

ТОВ ВКФ «ВАРТО» розташоване за адресою: 08132, Київська обл., Бучанський район, м. Вишневе, вул. Промислова, буд.5.

Забійний цех ВРХ розташований за адресою: Чернівецька обл., Чернівецький р-н, с. Шубранець, вул. Об´їздна, буд.19.

До викидоутворюючого устаткування, що діє у забійному цеху ВРХ ТОВ ВКФ «ВАРТО» належать твердопаливний котел Thermasis Карра КР8, три опалювальні печі, три холодильних фреонових агрегатів «Bizzer» та три холодильних фреонових агрегатів «Кареlland», пости електрозварювання та газозварювання.

Під час роботи зазначеного технологічного обладнання в атмосферне повітря надходять такі забруднювальні речовини: речовини у вигляді суспендованих твердих частинок (мікрочастинки та волокна) [0,052 т/рік], оксиди азоту (у перерахунку на діоксид азоту [NO+NO2]) [0,1492 т/рік], оксид вуглецю [0,138 т/рік], метан [0,003 т/рік], азоту (1) оксид [N2O] [0,002 т/рік], фреони [0,0212 т/рік], залізо та його сполуки (у перерахунку на залізо ) [0,00027 т/рік], манган та його сполуки (у перерахунку на діоксин мангану) [0,00003 т/рік] і вуглецю діоксид (парниковий газ) [72,200 т/рік].

Відповідно до визначених обсягів викидів забруднювальних речовин ТОВ ВКФ «ВАРТО» віднесено до об’єктів третьої групи і не підлягає взяттю на державний облік.

Відповідно до ст. 3 п.3 ч.8 закону України «Про оцінку впливу на довкілля» під процедуру ОВД підпадають потужності з виробництва продуктів харчування шляхом обробки та переробки: сировини тваринного походження (крім молока) продуктивністю виходу готової продукції понад 75 тонн на добу; сировини рослинного походження продуктивністю виходу готової продукції понад 300 тонн на добу (середній показник за квартал); молока, якщо обсяг одержаного молока перевищує 200 тонн на добу (на основі середньорічного показника). Продуктивність забійного цеху ВРХ ТОВ ВКФ «ВАРТО» складає 8,0 тонн на добу. Отже, забійний цеху ВРХ ТОВ ВКФ «ВАРТО» в с. Шубранець не підпадає під процедуру ОВД.

Зауваження громадських організацій та окремих громадян приймаються протягом 30 календарних днів з дати опублікування в Управлінні екології та природних ресурсів Чернівецької обласної військової адміністрації, вул. Маяковського, 35 м. Чернівці, 58003, тел. (0372)-52-22-23, е-mail: ecology@bukoda.gov.ua

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux