Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами ТОВ «ПАРТЕНС КОМПАНІ» (Чернівці)

Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди

Повне та скорочене найменування суб’єкта господарювання: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПАРТЕНС КОМПАНІ» (ТОВ «ПАРТЕНС КОМПАНІ»). Ідентифікаційний код юридичної особи в ЄДРПОУ: 43558550. Місцезнаходження суб’єкта господарювання: 04050, м. Київ, вул. Глибочицька, буд. 17 літ. В, контактний номер телефону: 0675058285, адреса електронної пошти суб’єкта господарювання: s.zhidkov@brsm-nafta.ua. Місцезнаходження об’єкта/промислового майданчика: Чернівецька обл., м. Чернівці, вул. Комунальників, 2. Підприємство спеціалізується на наданні в оренду й експлуатації власного чи орендованого нерухомого майна (основний вид діяльності).

Мета отримання дозволу на викиди: отримання дозволу на викиди для існуючого об’єкта ІІІ групи. Відомості про наявність висновку з оцінки впливу на довкілля: згідно ст. 3 ЗУ «Про оцінку впливу на довкілля» підприємство підлягає оцінці впливу на довкілля та отримало позитивний Висновок з ОВД № 06/02 від 11.04.2022.

Загальний опис об’єкта (опис виробництв та технологічного устаткування): Автозаправна станція призначена для прийому, зберігання та відпуску РМП та СВГ. Зберігання палива здійснюється в підземних резервуарах. Загальна ємність резервуарного парку РМП – 100 м3, СВГ – 19,9 м3. Паливороздавальні колонки комплексні, в кількості 4 шт. Здійснюється відпуск трьох марок бензину, двох марок дизельного палива та СВГ. Річний об'єм видачі нафтопродуктів становить: бензину – 1050 м3/рік, дизпалива – 1120 м3/рік, СВГ – 1400 м3/рік. Відомості щодо видів та обсягів викидів: оксид вуглецю - 0,0006 т/рік; оксиди азоту (у перерахунку на діоксид азоту [NO+NO2]) - 0,014 т/рік; речовини у вигляді суспендованих твердих частинок недиференційованих за складом - 0,000034 т/рік; вуглецю діоксид – 1,05 т/рік; сірки діоксид - 0,0013 т/рік; етантіол (етилмеркаптан) – 0,000016 т/рік; неметанові леткі органічні сполуки (НМЛОС) – 0,898194 т/рік, а саме: вуглеводні насичені С12-С19 (розчинник РПК-26511 і ін.) у перерахунку на сумарний органічний вуглець – 0,034094 т/рік, бензин (нафтовий, малосірчистий - у перерахунку на вуглець) – 0,5871т/рік, бутан – 0,119 т/рік, пропан – 0,158 т/рік. Валові викиди знаходяться у межах допустимих норм, перевищення санітарних норм на межі санітарно-захисної зони не виявлено.

Заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва: не встановлюються для об’єкту ІІІ групи. Перелік заходів щодо скорочення викидів: не передбачаються, відсутні перевищення встановлених нормативів граничнодопустимих викидів. Дотримання виконання природоохоронних заходів щодо скорочення викидів: не передбачено. Відповідність пропозицій щодо дозволених обсягів викидів законодавству: пропозиції щодо дозволених обсягів викидів відповідають чинному законодавству; для речовин, на які не встановлені нормативи граничнодопустимих викидів відповідно до законодавства, встановлюються величини масової витрати.

Із зауваженнями та пропозиціями щодо дозволу на викиди по зазначеному промисловому майданчику звертатись в Чернівецьку обласну військову адміністрацію (58002, м. Чернівці, вул. Грушевського, 1, телефон – (0372) 55-15-89, e-mail: oda@bukoda.gov.ua).

Строки подання зауважень та пропозицій: протягом 30 календарних днів з дня публікації повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux