Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами «Меблі «Токабо»

Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами

Товариство з обмеженою відповідальністю «Меблі «Токабо», яке спеціалізується на виготовленні стільців і столів має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами.

Підприємство розташоване в м. Чернівці по вул. Хотинська, 2Г.

Основне технологічне обладнання на підприємстві представлене деревообробними верстатами різного функціонального призначення, лакофарбувальною камерою, твердопаливними котлами Е-1/9, Алікот КПМ-1,6, Е-2,5/9 та «Болер´ян». До допоміжного обладнання віднесені верстати для заточування пил, пости електро- і контактного зварювання тощо. Для аварійного живлення електроенергією облаштовані дизельгенератори ІND-М-550 та DJ 122 ВD. Деревообробне обладнання охоплено пилогазоочисними установками – циклонами ОЕКДМ №№16, 26, 20 і Ц-1600, фільтровальними установками «ФД-30-144» і «ФШ-30-234» та місцевими рукавними фільтрами.

Під час роботи технологічного обладнання ТОВ «Меблі «Токабо» в атмосферне повітря надходять такі забруднювальні речовини: речовини у вигляді суспендованих твердих частинок (мікрочастинки та волокна) [18,9737 т/рік], сажа [0,0013 т/рік], оксиди азоту (у перерахунку на діоксид азоту [NO+NO2]) [5,99204 т/рік], оксид вуглецю [5,44017 т/рік], сірки діоксид [0,040 т/рік], метан [0,1384 т/рік], азоту (1) оксид (N2О), залізо та його сполуки (у перерахунку на залізо) [0,00245 т/рік], манган та його сполуки (у перерахунку на діоксид мангану) [0,00023 т/рік] і вуглецю діоксид (парниковий газ) [2870,562 т/рік].

Визначені обсяги викидів забруднювальних речовин ТОВ «Меблі «Токабо» дозволяють віднести його до об’єктів другої групи. Відповідно до проведених розрахунків забруднення атмосфери підприємство здійснює допустимий вплив на приземний шар атмосфери в місці розміщення. Нормативна санітарно-захисна зона витримана.

Діючі на ТОВ «Меблі «Токабо» технологічне обладнання і виробничі процеси не підпадають під дію ст. 3 закону України «Про оцінку вплива на довкілля».

Зауваження громадських організацій та окремих громадян приймаються упродовж 30 календарних днів з дати опублікування Управлінням екології та природних ресурсів Чернівецької обласної військової адміністрації, вул. Маяковського, 35 м. Чернівці, 58003, тел. (0372)- 52-47-97, е-mail: ecology@bukoda.gov.ua.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux