Крайова влада

Головна > Крайова влада

Список районних державних адміністрацій

Чернівецька обласна державна адміністрація

Чернівецька область – найменша область України, втім це ніяк не применшує її потенціал та можливості.

Чернівецька область, або, як її звикли називати, – Буковина – перехрестя дружніх доріг в усі краї.

Тут говорять багатьма мовами, але розуміють усі. 

Край, який добре знає власне минуле та сьогодні будує майбутнє у взаємодії заради прориву!

    

Вижницька районна державна адміністрація

Заставнівська районна державна адміністрація

Глибоцька районна державна адміністрація

Кельменецька районна державна адміністрація

Хотинська районна державна адміністрація

 

Хоти́н — місто-центр Хотинського району Чернівецької області. Розташоване на правому березі річки Дністер. Відоме фортецею XIII - XVIII століття, що збереглася до сьогодення.

 

 

Кіцманська районна державна адміністрація

Кіцманщина – одна з перлин чарівної  Буковини.

З давніх-давен тут проживають талановиті і працьовиті люди, які примножують багатство рідного краю, возвеличують Буковину.

Це дійсно прекрасний край з його лісами і долами, річками і ставками, багатющими родовищами мінеральних лікувальних вод, оригінальними пам'ятками археології, архітектури та історії. 

Наш край в основному сільськогосподарський, проте є промислові підприємства, будівельні організації, розвивається підприємництво та інфраструктура району. Потенціал району дуже великий.

Кіцманщину прославили відомі мистецькі, літературні  та спортивні таланти. В місті Кіцмань народилась всім відома "Червона рута", яку написав і вперше заспівав Володимир Івасюк. Кого не зачаровував прекрасний голос оперного співака Дмитра Гнатюка, співачки  Ані Лорак та чарівний голос заслуженої артистки України Оксани Савчук у поєднані з музикою цимбаліста - віртуоза Івана Кавацюка (дует "Писанка"), хто не захоплювався грою кіноактора  Івана Миколайчука, творами Михайла Івасюка, віршами Василя Місевича, картинами Івана Тащука. Спортивну славу нашому району принесли: Олімпійський чемпіон з гандболу  Віталій  Кушнірюк, чемпіон світу та Європи, учасник Олімпійських ігор з бігу на середній дистанції Іван Гешко.

Мешканці Кіцманщини зі щирістю приймають гостей, даруючи їм усе найкраще: гостинність, щирість душі, насолоду спілкування із природою, можливість доторкнутися до сивої давнини і милуватися сьогоденням. Саме цей благодатний край має неабиякі можливості для ведення бізнесу, вкладання інвестицій в його економіку, розвиток туризму, санаторно-курортних і рекреаційних зон. 

 

Новоселицька районна державна адміністрація

Путильська районна державна адміністрація

Сторожинецька районна державна адміністрація

Контактна інформація

Центральний корпус

м.Чернівці, вул.Грушевського, 1

(0372) 55-15-89
м.Чернівці, вул.Грушевського, 1

з 9.00 до 18.00

Соціальні мережі