• Про управління
  • Структура управління
  • Цільові програми
  • Адміністративні послуги які надає управління
  • Список дитячих юнацьких спортивних шкіл
  • Нормативно-правова база
  • Контактна інформація

Про управління

Управління молоді та спорту обласної державної адміністрації

Положення про управління молоді та спорту Чернівецької ОДА від 23.07.2018 року (зі змінами)

 

Начальник управління молоді та спорту обласної державної адміністрації – Вітовський Богдан Іванович, ums@bukoda.gov.ua.

Заступник начальника управління –начальник відділу молоді управління молоді та спорту обласної державної адміністрації – Боштан Артур Миколайович.

 

Режим роботи:

Пн-чт з 09-00 до 18-00

пт - з 09-00 до 16-45.

обідня перерва з 13-00 до 13-45

 

Управління молоді та спорту є структурним підрозділом обласної державної адміністрації, підпорядковане голові обласної державної адміністрації, а також підзвітне і підконтрольне Міністерству молоді та спорту України

Основними завданнями управління молоді та спорту є:

  • забезпечення на території області реалізації державної політики з питань молоді, фізичної культури і спорту;
  • виконання програм і здійснення заходів, спрямованих на забезпечення соціального та правового захисту молоді, оздоровлення та відпочинку дітей;
  • координація діяльності місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з питань реалізації державної політики стосовно молоді, фізичної культури і спорту;
  • забезпечення підготовки і проведення навчально-тренувальних зборів спортсменів, участі їх у спортивних змаганнях різних рівнів;
  • організація і проведення фізкультурно-спортивних заходів серед широких верств населення, залучення їх до занять фізичною культурою і спортом;
  • управління закладами фізичної культури та спорту, установами комунальної форми власності, що перебувають у безпосередньому підпорядкуванні управління;
  • здійснення аналізу, моніторингу якості діяльності закладів спортивного спрямування, що перебувають у сфері діяльності управління;
  • участь у формуванні регіональної молодіжної та спортивної політики, сприяння у впровадженні інноваційних заходів, спрямованих на соціально-економічний розвиток області;
  • сприяння громадським організаціям фізкультурно-спортивної спрямованості у проведенні ними роботи з питань фізичної культури та спорту, виявленні та підтримці обдарованих дітей, талановитої молоді.

 

ГРАФIК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН

управління молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації

Посада

Прізвище,

ім’я, по-батькові

Дні прийому

Час прийому

Начальник управління

Вітовський

Богдан Іванович

Вівторок

14.00-18.00

Заступник начальника

Боштан Артур Миколайович

Середа

10.00-17.00

Начальник відділу фізичної культури та спорту

Романко Тарас Богданович

Четвер

10.00-17.00

Завідувач сектору бухгалтерського обліку та звітності

Ковальська Наталія Василівна

П’ятниця

10.00-17.00

Спеціалісти відділу молоді та

відділу фізичної культури та спорту

  Щоденно 10.00-17.00

Структура управління

№ п/п

Назва посади

Прізвище, Ім’я, По-батькові

Контактний номер

1

Начальник управління

Вітовський Богдан Іванович

552600

Відділ молоді

2

Заступник начальника- начальник відділу

Боштан Артур Миколайович

 

523492

 

3

Головний спеціаліст

Польовий Павло Вікторович

4

Головний спеціаліст

Сабадаш Наталія Володимирівна

5

Головний спеціаліст

Ткач Вадим Анатолійович

6

Провідний спеціаліст

Гобчук Олеся Степанівна

Відділ з питань фізичної культури та спорту

7

Начальник відділу

Романко Тарас Богданович

 

552600

 

8

Головний спеціаліст

Скакун Наталія Василівна

9

Головний спеціаліст

Ізосімова Ірина Леонідівна

10

Головний спеціаліст

Озорович Алла Сергіївна

11

Провідний спеціаліст

Коломієць Оксана Юріївна

Сектор бухгалтерського обліку та звітності

12

Завідувач сектором-головний бухгалтер

Ковальська Наталія Василівна

 

525356

13

Головний спеціаліст

Лукіянчук Юлія Вікторівна

14

Головний спеціаліст

Саміла Марина Володимирівна

Цільові програми

Комплексна програма молодіжної політики у Чернівецькій області на 2016-2020 роки

Комплексна програма оздоровлення та відпочинку дітей Чернівецької області на 2016-2020 роки

Комплексна програма розвитку фізичної культури і спорту Чернівецької області на 2018-2021 роки

Адміністративні послуги які надає управління

Перелік адміністративних послуг які надає управління молоді та спорту Чернівецької ОДА

Наказ управління молоді та спорту Чернівецької ОДА "Про затвердження інформаційних та технологічних карток  адміністративних послуг  управління молоді та спорту обласної державної адміністрації" від 10.07.2018р. №314

  1. ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА адміністративної послуги «Атестація тренерів (тренерів-викладачів)»
  2. ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА адміністративної послуги «Присвоєння спортивних розрядів  кандидата у майстри спорту України та І розряду»
  3. ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА адміністративної послуги «Згода на виїзд дітей за кордон на відпочинок  та оздоровлення»
  4. ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА процесу надання адміністративної послуги: «Атестація тренерів (тренерів-викладачів)»
  5. ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА процесу надання адміністративної послуги: «Присвоєння спортивних розрядів кандидата у майстри спорту України та І розряду»
  6. ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА процесу надання адміністративної послуги: «Згода на виїзд дітей за кордон на відпочинок  та оздоровлення»

Список дитячих юнацьких спортивних шкіл

№ з/п

 Повна назва школи

Відділення з видів спорту

Юридична адреса, (код) телефон керівника та мобільний

П.І.Б. директора (повна)

1

Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву м. Чернівці зі стрільби із лука Департаменту освіти і науки облдержадміністрації

1.Стрільба із лука

58000 м.Чернівці, в.Б.Хмельницького, 47 

   тел. (0372) 52-71-96, 

моб.тел. 0958332501

Звенигородська Наталія Олександрівна

2

Дитячо-юнацька спортивна школа №1  управління освіти Чернівецької міської ради

1.Баскетбол

2.Бокс

3.Боротьба вільна

4 Шахи 

5.Легка атлетика 

6.Теніс настільний  

7.Гімнастика художня

8.Футбол

58000, м.Чернівці,вул.Сучавська,2 тел. (0372) 52-81- 09 

моб.тел. 0505055093

Золотухін Станіслав Миколайович

3

Чернівецька обласна ДЮСШ Департаменту освіти і науки облдержадміністрації

1. Боротьба вільна 

2. Волейбол

3. Гандбол             

4.Гімнастика художня

5. Карате

6.Панкратіон       

7.Теніс

58005 м.Чернівці, вул. Небесної сотні, 6 

тел. (0237) 3-41-03 

моб.тел. 0505372217

Литвинчук    Віталій Володимирович

4

Чернівецька обласна ДЮСШ "Авангард" ООФСТ "Україна"

1.Бокс

2.Веслування на байдарках і каное 

3.Дзюдо

4.Легка атлетика

5.Панкратіон     

6.Спортивне орієнтування  

7.Стрільба із лука

58000, м.Чернівці, вул.І.Франка, 25 тел. (0372) 52-36-08

 моб.тел. 0507659030

Слюсарева   Любов Петрівна

5

Комунальна бюджетна установа "Дитячо-юнацька спортивна школа м Чернівців з футболу"

1.Футбол

58000, м.Чернівці, вул.Шептицького, 23       

тел. (0372) 55-63-08

моб.тел. 0660081980

Крафт      Юрій  Рудольфович

6

Комунальна бюджетна установа "Дитячо-юнацька спортивна школа м.Чернівців"

1. Легка атлетика  

2.Теніс настільний          

3. Карате

4. Пауерліфтинг 

5. Шахи                             

6. Стрільба із лука

58000 м.Чернівці вул.Шептицького,23                  

тел. (037) 55-63-08 

моб.тел. 0506026802

Ясенецький     Ігор Олександрович

7

ДЮСШ № 4, управління освіти Чернівецької міської ради

1. Боротьба вільна 

2. Волейбол 

3. Дзюдо               

4. Легка атлетика 

5.Спортивне орієнтування 

6.Футбол

58025, м.Чернівці, вул.Івана Підкови, 18-а,

тел.(0372) 56-38-38,

моб. тел. 0506759166

Прегар     Валентин Володимирович

8

Глибоцька дитячо - юнацька спортивна школа відділу освіти райдержадміністрації

1.Баскетбол

2.Волейбол

3.Гандбол 

4.Дзюдо             

5. Легка атлетика 

6.Теніс настільний            

7. Футбол

60400,Чернівецька обл.,   смт.Глибока, вул.Бойка, 4б,              т.(03734) 2-23-51

Стрельчук    Прокопій Григорович

9

Кіцманська  дитячо - юнацька спортивна школа відділу освіти райдержадміністрації

1.Баскетбол 

2. Легка атлетика 

3. Футбол           

4. Теніс настільний 

5. Шахи

59300 Чернівецька обл., м.Кіцмань, вул.І.Миколайчука, 2,         

т.(236) 2-14-58,

моб.т 050 6910673

Маковій     Василь  Дмитрович

10

Новоселицька  дитячо-юнацька спортивна  школа відділу освіти райдержадміністрації

1. Баскетбол

2. Боротьба вільна 

3.Волейбол              

4. Легка атлетика 

5.Теніс настільний 

6.Футбол

60300,Чернівецька обл., м.Новоселиця, вул. Котовського, 17,    тел. (03733) 2-12-94,            моб.тел. 0953309184

Раца      Михайло Олексійович

11

Чернівецька обласна ДЮСШ "Буревісник" управління молоді та спорту обласної державної  адміністрації

1. Баскетбол

2. Боротьба  вільна

3. Волейбол  

4. Легка атлетика

5. Футбол

6.Хокей на траві 

7. Бокс

58000 м.Чернівці, вул.Університетська, 50            

тел. (0372) 51-33-27  

моб. тел. 0506759182

Мрихін    Олександр Анатолійович

12

Сокирянська районна ДЮСШ ВФСТ"Колос"

1. Волейбол 

2. Дзюдо

3. Легка атлетика       

4.Футбол

Чернівецька область, м.Сокиряни, вул.Горького, 45 моб. 0977070807

Блинду    Федір Васильович

13

ОДЮСШ  ЧОО ФСТ "Спартак"

1.Баскетбол

2.Бейсбол 

3.Бокс              

4.Велоспорт ВМХ  

5.Легка атлетика 

6.Пауерліфтинг  

7.Стрільба із лука

58003, м. Чернівці, вул.Вірменська, 34, тел.(0372)525148

Беженар   Євгенія Вікторівна

14

Хотинська дитячо-юнацька спортивна школа відділу освіти райдержадміністрації

1. Баскетбол  

2. Волейбол  

3. Гандбол      

4. Бокс 

5. Легка атлетика 

6. Футбол

60000,Чернівецька обл., м.Хотин, вул.Олімпійська,75                   

тел. (03731) 2-12-92, 

моб.тел. 0956070076

Прядко    Анатолій Іванович

15

Гецаївська дитячо-юнацька спортивна школа відділу освіти райдержадміністрації

1. Баскетбол

2. Боротьба вільна

3. Волейбол                      

4. Гандбол   

5. Легка атлетика                              

6.Теніс настільний

60500 Чернівецька обл.,  м. Герца, вул, Шикула-4.

тел. (0372) 2-14-11

моб.тел. 0689968447

Тинку     Георгій Федорович

16

Заставнівська дитячо-юнацька спортивна школа відділу освіти райдержадміністрації

1. Баскетбол 

2. Боротьба вільна

3. Волейбол 

4. Гандбол 

5.Теніс настільний  

6.Футбол

59400, Чернівецька обл., м.Заставна, вул. Незалежності, 93

тел.(03737) 2-21-30, 

моб.тел. 0660394459

Скибінська   Інна Вікторівна

17

Кельменецька дитячо-юнацька спортивна школа відділу освіти райдержадміністрації

1.Баскетбол 

2.Боротьба вільна 

3.Волейбол         

4.Футбол

60100, Чернівецька обл., смт.Кельменці, вул.І.Головачука 13-а тел. (232) 2-27-63                         моб.тел. 0958777890

Житарюк   Павло Михайлович

18

Путильська районна дитячо-юнацька спортивна школа відділу освіти райдержадміністрації

1. Баскетбол

2. Боротьба вільна

3. Волейбол        

4.Теніс настільний

5. Футбол

59100, Чернівецька обл.,смт.Путила вул.Українська,180,                 

м.т. 0501599858 тел. (037) 2-11-60

Ключан   Світлана Василівна

19

Романковецька комплексна  ДЮСШ,  відділу освіти Сокирянської райдержадміністрації

1. Волейбол  

2. Легка атлетика 

3. Футбол

02660,Чернівецька обл., с.Романківці, Сокирянського р-ну, вул. Головна, 49               

моб.тел. 0966854548

Лавський  Йосип     Антонович       В.О.Директор Хорошенюк Михайло Васильович 0962342422

20

Сторожинецька дитячо -юнацька  спортивна школа  відділу освіти райдержадміністрації

1. Баскетбол

2. Волейбол 

3. Легка атлетика  

4.Футбол

59000,Чернівецька обл., м.Сторожинець, вул.Б.Хмельницького,51          

тел. (03735) 2-12-37 моб.тел.0662277202

Москалюк   Сергій Іванович

21

Обласний комунальний заклад "Дитячо-юнацька спортивна школа у місті Новодністровськ"

1.Баскетбол 

2. Гімнастика  художня           

3.Веслування на байдарках і каное 

4.Футбол

60236,Чернівецька обл., м.Новодністровськ, квартал 10, буд.15, спортивний комплекс                         

тел. (03741) 3-34-00; 3-35-01;

моб.тел. 0976525971

Маркітан    Віталій Петрович

22

Комунальний заклад фізичної культури і спорту "Вижницька районна дитячо-юнацька спортивна школа"

1.Баскетбол 

2.Бокс 

3. Боротьба вільна 

4.Дзюдо

5. Теніс настільний

6. Футбол 

7.Волейбол

59200, Чернівецька обл., Вижницький район, м. Вижниця, вул. Українська 90,                  

тел. (03730) 2-12-44, 

моб. 0968233246

Сичов      Павло  Олександрович

23

Чернівецька обласна ДЮСШ інвалідів ОЦ "Інваспорт"

1. .Волейбол 

2. Голбол 

3. Пауерліфтинг    

4. Легка атлетика 

5. Спортивне оріентування    

6.Теніс настільний 

7.Футзал 

8. Шахи

58002 м.Чернівці вул.Кафедральна, 12/4  тел.(0372)522374

Михайлов   Сергій Сафронович

24

Новоселицька  районна ДЮСШ ВФСТ"Колос"

1.Бокс 

2. Велосипедний спорт 

3.Волейбол       

4.Дзюдо 

5.Футбол

Чернівецька область., м.Новоселиця, вул.28 червня,6              моб.тел.0665040799

Гушила    Траян Васильович

25

Кельменецька  ДЮСШ ВФСТ"Колос"

1.Волейбол     

2.Пауерліфтинг   

3.Футбол    

4. Теніс настільний

Чернівецька обл., Кельменецький р-н, смт. Кельменці,  вул.Головачука 13а,

тел 24652, моб.тел.0967742550

Сандуляк   Денис  Іванович

26

Волоцька ДЮСШ, Глибоцького району ВФСТ "Колос"

1..Волейбол 

2.Теніс настільний 

3.Футбол

Черніввецька обл., Глибоцький р-н, с.Волока, вул.Гагаріна, 8-Д,

моб.тел. 0504346270

Горда      Іван Васильович

27

Велико-Кучурівська ДЮСШ, Сторожинецького району    ВФСТ "Колос"

1. Дзюдо 

2.Стрільба із лука  

3.Футбол  

4.Універсальний бій  

5. Рукопашний бій

Чернівецька обл., Сторожинецький район, с.Великий-Кучурів, вул.Головна, 20-А,

моб.тел. 0955470168

Адамович   Руслан Георгійович

28

Герцаївська ДЮСШ  ВФСТ    "Колос"

1. Баскетбол

2. Волейбол

3.Легка атлетика       

4. Шахи 

5.Футбол

Чернівецька обл., м.Герца, вул.Центральна,33

моб.тел. 0962192894

Гаїна      Михайло Михайлович

29

Заставнянська ДЮСШ  ВФСТ "Колос"

1. Боротьба вільна

2. Волейбол

3. Футбол    

4. Легка атлетика  

5. Теніс настільний

Чернівецька обл., м.Заставна, вул.Бажанського 10,

моб. тел. 0992285987

Калинюк    Юрій      Миколайович

30

Кам'янська ДЮСШ, Глибоцького району   ВФСТ  "Колос"

1. Волейбол 

2.Теніс настільний 

3.Футбол

Чернівецька обл., Сокирянський р-н, с.Кам'янка, вул.Синюка,1

моб.тел. 0994203095

Телегуз    Антон Іванович

31

Кіцманська ДЮСШ   ВФСТ "Колос"

1. Волейбол 

2. Гирьовий спорт 

3. Дзюдо         

4. Легка атлетика 

5. Теніс настільний 

6.Футбол

Чернівецька обл., м.Кіцмань, вул.Миколайчука, 2 

тел 2-15-98  

моб.тел.0990276079

Ілик      Петро Іванович

32

Міліївська ДЮСШ, Вижницького району  ВФСТ      "Колос"

1. Боротьба вільна 

2. Бокс

 3. Волейбол          

4. Легка атлетика

Чернівецька обл.,Вижницький р-н, с.Мілієво, вул.Шкільна,11

моб.тел. 0975665795,

тел.(0230)55550

Фока     Теодор Олексіойвич

33

Путильська ДЮСШ   ВФСТ "Колос"

1. Волейбол 

2. Теніс настільний 

3.Футбол

Чернівецька обл.,     смт.Путила, вул.Українська 69-А,          моб.тел. 0979048310

Псарюк    Віктор Федорович

34

Сторожинецька ДЮСШ  ВФСТ "Колос"

1. Волейбол 

2. Гирьовий спорт 

3. Дзюдо           

4.Футбол

Чернівецька обл., м.Сторожинець, вул.Федьковича, 12

моб.тел. 0502194958

Ковалюк   Леонід Михайлович

35

Чернівецька обласна ДЮСШ "Колосок" ВФСТ "Колос"

1. Бокс 

2. Велосипедний спорт

3. Волейбол 

4. Універсальний бій 

5. Легка атлетика         

6. Панкратіон

58000 м.Чернівці,   вул.Кафедральна 2,

моб.тел. 0509444554

Мельник   Анатолій Олегович

36

Комплексна ДЮСШ м.Чернівці Департаменту освіти і науки облдержадміністрації

1. Бокс 

2. Боротьба вільна 

3. Пауерліфтинг      

4. Рукопашний бій  

5.Футбол

58000 м.Чернівці, вул.Б.Хмельницького, 47; 

т.(0372) 90-03-85; м.т.0505814269

Смаглій     Василь Ярославович

 

 

 

 

Контактна інформація

Повна назва: Управління молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації

Адреса: 58002, м.Чернівці, вул. Університетська,50

 

Телефон, факс: (0372) 55-26-00

E-mailums@bukoda.gov.ua

Facebook сторінки управління: