• Департамент повідомляє
 • Про Департамент
 • Аналітична інформація
 • Публічні фінанси

Департамент повідомляє

 • Відбулася зустріч з представниками об’єднаних територіальних громад з питань співпраці з територіальними підрозділами державної фіскальної служби Відбулася зустріч з представниками об’єднаних територіальних громад з питань співпраці з територіальними підрозділами державної фіскальної служби
 • Підведено підсумки виконання місцевих бюджетів за 9 місяців п.р. Підведено підсумки виконання місцевих бюджетів за 9 місяців п.р.
 • Урядом розподілено додаткові кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам Чернівецької області на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій
 • Місцевим бюджетам області надійшли кошти субвенції на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій у повному обсязі Місцевим бюджетам області надійшли кошти субвенції на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій у повному обсязі
 • Урядом розподілено додаткові кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам Чернівецької області на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій Урядом розподілено додаткові кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам Чернівецької області на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій
 • Уряд виділив місцевим бюджетам Чернівецької області субвенцію на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій в сумі 53,6 млн. грн.
 • Бюджети об"єднаних територіальних громад у цифрах

Сьогодні, 26.10.2018 на базі «Центру розвитку місцевого самоврядування» відбулася зустріч з представниками об’єднаних територіальних громад області на тему «Ефективна співпраця  об’єднаних територіальних громад з органами Державної фіскальної служби», в якій взяли участь заступник директора Департаменту фінансів ОДА І.Г.Чукля, заступник начальника Головного управління державної фіскальної служби у Чернівецькій області Чернівчан Н.С. Основна увага доповідачів була зосереджена на питання співпраці об’єднаних територіальних громад з територіальними управліннями державної фіскальної служби в процесі формування  дохідної частини місцевих бюджетів на 2019 рік.

 

Сьогодні на  колегії Департаменту фінансів облдержадміністрації розглянуто питання виконання місцевих бюджетів області за 9 місяців 2018 року та  визначено основні завдання щодо їх виконання упродовж року. Крім того розглянуто питання забезпечення необхідними асигнуваннями апарату управління сільських, селищних, міських  (міст районного значення) рад та об’єднаних територіальних громад у 2018 році.

Зокрема було відмічено, що до загального фонду місцевих бюджетів упродовж 9 місяців 2018 року надійшло доходів у сумі 2133,5 млн. грн., що становить 103,8% до затверджених місцевими радами планових показників. Із 214 місцевих бюджетів області забезпечено виконання планових показників по доходах загального фонду по 202, не виконали затверджені плани вісім сільських, один селищний, один міський (міст районного значення) бюджети  та  два бюджети ОТГ. Вищий середнього по області приріст надходжень до відповідного періоду минулого року забезпечили 6 районів, 15 об’єднаних територіальних громад та бюджет м. Чернівці.

Виконання видаткової частини загального та спеціального фондів місцевих бюджетів за звітний період становило 7 954,6 млн. грн.  або 65,8% до показників, затверджених місцевими радами на рік з урахуванням змін.

Обсяг видатків місцевих бюджетів області в порівнянні з відповідним періодом 2017 року збільшився на 950,7 млн. грн., або на 13,6%.

Ці питання і проблеми були активно обговорені усіма присутніми. За наслідками колегії Департаменту фінансів облдержадміністрації прийнято відповідні рішення.

Розширену довідку про виконання місцевих бюджетів за 9 місяців           2018 року розміщено на офіційному сайті обласної державної адміністрації за посиланням: https://bukoda.gov.ua/page/%D1%96nformac%D1%96ya-po-vikonannyu-byudzhetu-oblast%D1%96.html.

 

 

Департамент фінансів облдержадміністрації інформує, що відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 07 листопада 2018 р. № 867-р, місцевим бюджетам Чернівецької області надано субвенцію з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій в загальній сумі 102,9 млн. грн.

За рахунок отриманих коштів субвенції буде забезпечено здійснення ремонтно-будівельних робіт, придбання обладнання для соціально важливих об’єктів області.

З детальним переліком об’єктів (заходів), на які передбачені кошти субвенції, можна ознайомитись за посиланням: https://www.kmu.gov.ua/ua/npas/deyaki-pitannya-rozpodilu-u-2018-roci-subvenciyi-z-derzhavnogo-789

Департамент фінансів облдержадміністрації інформує, що на рахунки місцевих бюджетів Чернівецької області надійшли кошти субвенції з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій (відповідно до розпоряджень Кабінету Міністрів України від 13 червня 2018 р. № 423-р (116,7 млн. грн.), від 07 листопада 2018 р. № 867-р (102,9 млн. грн.)), в загальній сумі 219,6 млн. грн.

За рахунок отриманих коштів субвенції буде забезпечено здійснення ремонтно-будівельних робіт, придбання обладнання для соціально важливих об’єктів області, зазначених у розпорядженнях Кабінету Міністрів України.

Із станом використання коштів за об’єктами (заходів), на які передбачені кошти субвенції, можна ознайомитись за посиланням: https://bukoda.gov.ua/page/770.

Департамент фінансів облдержадміністрації інформує, що відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 5 грудня 2018 р. № 934-р, місцевим бюджетам Чернівецької області надано субвенцію з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій в загальній сумі 37,1 млн. грн.

За рахунок отриманих коштів субвенції буде забезпечено здійснення ремонтно-будівельних робіт, придбання обладнання для соціально важливих об’єктів області.

З детальним переліком об’єктів (заходів), на які передбачені кошти субвенції, можна ознайомитись за посиланням: https://www.kmu.gov.ua/ua/npas/deyaki-pitannya-rozpodilu-u-2018-roci-subvenciyi-z-derzhavnogo-byudzhetu-miscevim-byudzhetam-na-zdijsnennya-zahodiv-shchodo-socialno-ekonomichnogo-rozvitku-okremih-teritorij

Додатково повідомляємо, що відповідно до п. 26 Прикінцевих положень Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» залишки коштів за вказаною субвенцією зберігаються на рахунках загального фонду відповідних місцевих бюджетів для здійснення відповідних витрат у 2019 році з урахуванням їх цільового призначення.

Завдяки спільній роботі обласної державної адміністрації та народних депутатів України, відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 23 січня 2019 року № 39-р, місцевим бюджетам Чернівецької області надано субвенцію з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій в загальній сумі 53,6 млн. грн.

Завдяки зазначеним заходам планується придбати обладнання для медичних закладів області на 11 млн.грн., проведення ремонтних робіт в закладах освіти, медицини та культури відповідно майже на  30 млн.грн., а також здійснити інші соціально важливі заходи.

З детальним переліком об’єктів (заходів), на які передбачені кошти субвенції, можна ознайомитись за посиланням:

https://www.kmu.gov.ua/ua/npas/deyaki-pitannya-rozpodilu-u-2019-roci-subvenciyi-z-derzhavnogo-byudzhetu-miscevim-byudzhetam-na-zdijsnennya-zahodiv-shchodo-socialno-ekonomichnogo-rozvitku-okremih-teritorij

Про Департамент

 • Керівництво
 • Положення про Департамент
 • Структура Департаменту
 • Графік прийому громадян
 • Робота колегії Департаменту

Адреса : вул.  М. Грушевського, 1, м. Чернівці, 58010, тел.: (0372) 55-30-17,

                                                                                             факс: (0372) 55-31-94

E-mail: obl24@minfin.gov.ua 

 

Режим роботи:

Пн – Чт - з 09-00 до 18-00

Пт - з 09-00 до 16-45

Обідня перерва з 13-00 до 13-45.

 

 

 

з/п

 

Прізвище, ім’я, по батькові

 

 

Посада

 

Контактний

телефон

 

1

 

Дякова

Анжела

Анатоліївна

 

 

Директор

Департаменту фінансів облдержадміністрації

 

55-30-17

 

2

 

Чобан

Юрій

Іванович

 

 

Заступник директора Департаменту фінансів облдержадміністрації

55-30-17

 

3

 

Кіндрат

Володимир

Романович

 

 

Заступник директора Департаменту – начальник бюджетного управління Департаменту фінансів облдержадміністрації

 

55-30-17

 

4

 

Чукля

Ілля Георгійович

 

Заступник директора Департаменту – начальник управління доходів та взаємодії з об’єднаними територіальними громадами (ОТГ) Департаменту фінансів облдержадміністрації

 

55-30-17