Наталія Гусак провела навчально-інформаційну зустріч із керівниками закладів первинної медичної допомоги краю

Наталія Гусак провела навчально-інформаційну зустріч із керівниками закладів первинної медичної допомоги краю

Про медичне спостереження за дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах, говорила 24 січня під час навчально-інформаційної зустрічі із керівниками закладів первинної медичної допомоги краю заступниця голови Чернівецької обласної державної адміністрації Наталія Гусак.

– Ми сподіваємося, що лікарі первинки у тісній співпраці зі службою у справах дітей виявлятимуть малюків, які потребують уваги та допомоги. Саме вони повинні стати нашими агентами, котрі сприятимуть захисту прав дітей у всіх куточках області, – наголосила Наталія Гусак.

Окрім того, під час зустрічі обговорили стан реалізації використання субвенції з державного бюджету на здійснення заходів, спрямованих на розвиток якісної медичної допомоги у сільській місцевості.

Торкнулися також питання співпраці закладів первинної медичної допомоги із Центром служби крові та Товариством Червоного Хреста.

Наталія Гусак закликала до співпраці всіх сімейних лікарів із адміністраціями інтернатних закладів Буковини, аби тамтешні мешканці могли отримати якісну первинну медичну допомогу.