Всеукраїнська премія «Диво-Дитина»: розпочався прийом заявок на участь у конкурсі

Всеукраїнська премія «Диво-Дитина»: розпочався прийом заявок на участь у конкурсі

У травні 2020 року Всеукраїнська премія «Диво-Дитина» 12-рік поспіль нагороджує найталановитіших дітей країни. 

За цей час у конкурсі на здобуття премії взяло 15000 дітей, а близько 165 дітей-фіналістів були нагороджені грошовими преміями. Серед них - призери та переможці всеукраїнських і міжнародних мистецьких премій, спортивних змагань, шкільних олімпіад, науково-технічних конкурсів, діти-герої.

Основна мета премії - пошук, відбір та вшанування найталановитіших дітей України.

Для здобуття премії «Диво-Дитина» запрошуються діти віком від 4-х до 13 років (включно), які мають досягнення або відкриття у науко-технічній сфері, переможці та призери  обласних республіканських і міжнародних інтелектуальних ігор, шкільних олімпіад, спортивних або творчих змагань, фестивалів та конкурсів, діти, що зробили героїчний вчинок, а також мають феноменальну інтуїцію та пам'ять, володіють даром передбачення, або чутливістю до енергетики та ін.

Як здобути Всеукраїнську премію «Диво-Дитина»?

Якщо Ви володієте вищенаведеними здібностями та бажаєте здобути Всеукраїнську премію «Диво-Дитина» необхідно:

  • правильно заповнити анкету за підписом батьків або уповноважених осіб,
  • копію свідоцтва про народження,
  • матеріали, які свідчать про досягнення учасника (копії дипломів, свідоцтв, грамот, фото-, відео- , статті та інші матеріали).

Всі ці документи необхідно відправити за адресою:

ТОВ «Премія «Диво-Дитина»
03186, м. Київ, вул. Авіаконструктора Антонова, 5-Б, оф. 712

Номінації Премії.

1)   Найрозумніша дитина - діти, які мають досягнення, або відкриття у науковій сфері, високо ерудовані діти, винахідники, раціоналізатори, переможці та призери шкільних олімпіад, різних інтелектуальних ігор та науково-технічних конкурсів, діти, що мають незвичайні розумові здібності і таланти.

2)   Найспортивніша дитина - діти, що мають спортивні звання, переможці і призери обласних, республіканських та міжнародних спортивних змагань.

3)   Найтворча дитина - діти, переможці творчих конкурсів та фестивалів в різних видах мистецтва (література, поезія, архітектура, живопис, дизайн, музика та кінотворчість, образотворче мистецтво, театральне мистецтво, вокал, хореографія та ін.)

4)   Найдивовижніша дитина - діти-рекордсмени з різних вправ фізичної культури (набивання м’яча, підтягування та ін.), діти які мають унікальні та неймовірні здібності (феноменальна пам'ять, швидке перемноження/читання, сила, швидкість, гнучкість та ін.), в тому числі паранормальні (феноменальна інтуїція, ясновидіння, пророцтво, чутливість до енергетики), діти, які мають незвичайні знання та вміння у ранньому віці та ін.

5)   Найгероїчніша дитина - діти, що зробили героїчний вчинок (врятували життя іншої людини, власне життя та інші надзвичайні ситуації)

З питань спонсорства та меценатства просимо звертатися до оргкомітету премії за телефоном:
(044) 490 92 63 або 0637099916

Більше інформації - на офіційному сайті події: http://divo-dutuna.com/pro-premiiu