За підсумками 11-ти місяців цього року власні доходи загального фонду місцевих бюджетів області сягнули 3-х млрд. грн.

За підсумками 11-ти місяців цього року власні доходи загального фонду місцевих бюджетів області сягнули  3-х млрд. грн.

Як повідомили в Департаменті фінансів облдержадміністрації, за січень-листопад поточного року до загального фонду місцевих бюджетів області мобілізовано 3,1 млрд.грн., що становить 104,1% та на 123,6 млн.грн. більше плану.

Порівняно з минулорічними показниками, надходження до загального фонду збільшились на загальну суму 420,7 млн.грн., або на 15,6%.

Слід відзначити, що серед районів найбільший приріст доходів склався по Хотинському – 29,9%, найменший – по Кіцманському району – 8,7%.

Серед ОТГ найбільший показник приросту доходів по смт. Красноїльськ – 37,9%, найменший - по бюджету смт. Кострижівка – 2,5%.

В цілому ж за звітний період обсяг власних доходів ОТГ області зріс, у порівнянні з аналогічним показником минулого року на 120 млн. грн. (18,7%) і склав 763,1 млн.грн.

Основним джерелом наповнення бюджетів ОТГ, як і передбачено бюджетною децентралізацією, є податок на доходи фізичних осіб, якого вони отримали в сумі 412,5 млн.грн., що становить 54% їх власних надходжень загального фонду.

Інформацію про виконання планових показників по доходах загального фонду за 11 місяців 2019 року та приріст доходів загального фонду за відповідний період можна переглянути тут.